Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
In stock
- ម៉ាក:
- BEAM
- ផ្នែក #:
- ISD720
- ORIGIN:
- សហរដ្ឋអាមេរិក
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
អង់តែនត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីអនុញ្ញាតឱ្យមានការចូលដំណើរការទ្រង់ទ្រាយផ្ទាល់ខ្លួនឬទ្រង់ទ្រាយផ្ទាល់ខ្លួនសម្រាប់ខ្សែអង់តែន ដើម្បីផ្តល់នូវភាពបត់បែនខ្លះនៅពេលដំឡើង។ ISD720 ធ្វើការជាមួយអង់តែន Beam Inmarsat IsatDock ទាំងអស់ និងឧបករណ៍ Oceana ប៉ុន្តែត្រូវតែប្រើជាមួយខ្សែអង់តែន ACTIVE ដែលបានអនុម័តដោយ Beam ប៉ុណ្ណោះ។
Specifications
| ផ្នែក # | ISD720 |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ប្រវែង | 146 mm (5.75") |
| ទទឹង | ["146 មម (5.75\")"] |
| ជម្រៅ | 75 mm (2.95") |
| ទម្ងន់ | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• អនុម័តដោយ Inmarsat
• ការបិទគុណភាពខ្ពស់
• អង់តែនសកម្ម
• ការតំឡើងដោយបូត
• SMA/SMA
• ទម្ងន់ទាប
• ទិសដៅអូមនី
• ការធានាដែលអាចជួសជុលឬប្តូរបានរយៈពេល 12 ខែ