Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
In stock
- ម៉ាក:
- BEAM
- ផ្នែក #:
- ISD715
- ORIGIN:
- សហរដ្ឋអាមេរិក
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
អង់តែនសកម្មម៉ាញេទិកដឹកជញ្ជូន IsatDock ISD715 ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់កម្មវិធីដឹកជញ្ជូន / នៅលើដី។ ត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីធ្វើការជាមួយ Beam Communications IsatDocks និងកម្មវិធីតាមដានដូចជា LeoTRAK-Online។
ជាមួយនឹងការតំឡើងម៉ាញេទិក អង់តែននេះមានភាពងាយស្រួលក្នុងការតំឡើង និងផ្លាស់ទីពីទ្រព្យសម្បត្តិមួយទៅទ្រព្យសម្បត្តិមួយ និងមិនត្រូវការជួសជុលរន្ធណាមួយសម្រាប់ការតំឡើង។ ការតភ្ជាប់ខ្សែអង់តែនត្រូវបានការពារពីបរិយាកាសជាមួយនឹងក្រឡាចក្រាងក្រៅរបស់វា។
Specifications
| ផ្នែក # | ISD715 |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ប្រវែង | 142 mm (5.6") |
| ទទឹង | ["142 មម (5.6\")"] |
| ជម្រៅ | 207 mm (8.15") |
| ទម្ងន់ | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• ប្រភេទ Inmarsat បានអនុម័ត
• ការបិទគុណភាពខ្ពស់
• អង់តែនសកម្ម
• ការតំឡើងម៉ាញេទិក
• SMA/SMA
• ទំហំទាប
• ទិសដៅអូមនី
• ការធានាដែលអាចជួសជុលឬប្តូរ 12 ខែ