Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
In stock
- ម៉ាក:
- BEAM
- ផ្នែក #:
- ISD710
- ORIGIN:
- សហរដ្ឋអាមេរិក
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
ការភ្ជាប់អង់តែន (GSPS និង GPS) ត្រូវបានការពារពីបរិស្ថាន ជាមួយនឹងតង្កៀបរឹងរបស់វាភ្ជាប់ទៅនឹងអង់តែន។ ប្រព័ន្ធម៉ោនបង្គោលត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីឱ្យខ្សែអាចត្រូវបានខ្សែស្រឡាយតាមរយៈបង្គោល PVC ហើយបន្ទាប់មកភ្ជាប់ទៅនឹងអង់តែនដោយផ្ទាល់រក្សាខ្សែនិងឧបករណ៍ភ្ជាប់ការពារពីបរិស្ថាន។ ISD710 ដំណើរការជាមួយស្ថានីយ Beam Inmarsat IsatDock និង Oceana ទាំងអស់ ប៉ុន្តែត្រូវតែប្រើតែជាមួយខ្សែអង់តែន ACTIVE ដែលត្រូវបានបញ្ជាក់ដោយ Beam ប៉ុណ្ណោះ។
Specifications
| ផ្នែក # | ISD710 |
|---|---|
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ម៉ាក | BEAM |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, MARITIME, យានជំនិះ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -40°C to 70°C |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ប្រវែង | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| ទម្ងន់ | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
លក្ខណៈពិសេស Beam ISD710
• ប្រភេទ Inmarsat ត្រូវបានអនុម័ត
• គ្រឿងសមុទ្រគុណភាពខ្ពស់
• អង់តែនសកម្ម
• ការដំឡើងបង្គោល / Mast
• SMA/SMA
• គ្រប់ទិសទី
• ធានាជួសជុល 12 ខែ