Cobham Explorer 510 BGAN Land Portable Internet Terminal (403711A-00500)
In stock
- ម៉ាក:
- COBHAM
- ម៉ូដែល:
- BGAN EXPLORER 510
- ផ្នែក #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- កម្ពុជា
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
វិធីថ្មីដើម្បីភ្ជាប់
ចល័តខ្លាំង
ការតភ្ជាប់ដែលអាចទុកចិត្តបាន។
Specifications
| ម៉ូដែល | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| ផ្នែក # | 403711A-00500 |
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ម៉ាក | COBHAM |
| បណ្តាញ | INMARSAT |
| សេវាកម្ម | INMARSAT BGAN |
| ប្រើប្រភេទ | FIXED, PORTABLE |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | TERMINAL |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| ល្បឿនទិន្នន័យ | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| វិញ្ញាបនបត្រ | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 3 ផ្កាយរណប |
| STANDBY TIME | 24 HOURS |
| ប្រវែង | 202 mm (7.8") |
| ទទឹង | 202 mm (7.8") |
| ជម្រៅ | 51.8 mm (2") |
| ទម្ងន់ | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• ស្ថានីយ EXPLORER 510
• ថ្មលីចូមអ៊ីយ៉ុងដែលអាចសាកបានក្នុងស្រាប់
• EXPLORER Softbag
• USB ទៅខ្សែបំប្លែងអ៊ីសឺរណិត
• ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល 100-240VAC
• Multi-Languge Quick Start Quide
• ម៉ាស៊ីនមេគេហទំព័រពហុភាសា និងសៀវភៅណែនាំដែលបានបង្កប់ (ENG, FR, DE, ES, RU, JP និង CN)
ផែនទីគ្របដណ្តប់ Inmarsat BGAN

ផែនទីនេះបង្ហាញពីការរំពឹងទុករបស់ Inmarsat នៃការគ្របដណ្តប់បន្ទាប់ពីការណែនាំពាណិជ្ជកម្មនៃតំបន់ L-Band ទីបួនរបស់ Inmarsat ។ វាមិនតំណាងឱ្យការធានានៃសេវាកម្មទេ។ ភាពអាចរកបាននៃសេវាកម្មនៅគែមនៃតំបន់គ្របដណ្តប់ប្រែប្រួលអាស្រ័យលើលក្ខខណ្ឌផ្សេងៗ។