ទូរស័ព្ទផ្កាយរណប Iridium 9555N (BPKTN1901)
In stock
- ម៉ាក:
- IRIDIUM
- ម៉ូដែល:
- 9555N
- ផ្នែក #:
- BPKTN1901
- ORIGIN:
- ថៃ
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9555-Satellite-Phone
Specifications
| UPC | 609728382551 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| SHIPS FROM | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| ម៉ូដែល | 9555N |
| ផ្នែក # | BPKTN1901 |
| ប្រភេទផលិតផល | ទូរសព្ទផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | 100% GLOBAL |
| ម៉ាក | IRIDIUM |
| បណ្តាញ | IRIDIUM |
| សេវាកម្ម | IRIDIUM VOICE |
| ប្រើប្រភេទ | ដៃ |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | HANDSET |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ល្បឿនទិន្នន័យ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| លក្ខណៈពិសេស | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| វិញ្ញាបនបត្រ | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 66 ផ្កាយរណប |
| ពេលនិយាយ | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| ប្រវែង | 143 mm |
| ទទឹង | 55 mm |
| ជម្រៅ | 30 mm |
| ទម្ងន់ | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
លក្ខណៈពិសេសរបស់ Iridium 9555
ការរចនាថ្នាក់ឧស្សាហកម្មសម្រាប់ភាពធន់ដែលមិនអាចប្រៀបផ្ទឹមបាន។
បង្រួមជើងរាងកាយសម្រាប់ការចល័តងាយស្រួល
ចំណុចប្រទាក់អ្នកប្រើវិចារណញាណសម្រាប់មុខងារក្រៅប្រអប់
បង្កើនសមត្ថភាពផ្ញើសារ SMS និងអ៊ីមែល
ឧបករណ៍បំពងសម្លេងរួមបញ្ចូលគ្នា
កាសស្តាប់ត្រចៀក និងសមត្ថភាពមិនប្រើដៃ
អង់តែនដែលបានដាក់នៅខាងក្នុង
ច្រកទិន្នន័យ Mini-USB និងការគាំទ្រសម្រាប់ទូរស័ព្ទជាម៉ូដឹម
21 ភាសាម៉ឺនុយដែលគាំទ្រ
បង្ហាញ
ការបង្ហាញក្រាហ្វិក 200 តួអក្សរ
ឧបករណ៍វាស់កម្រិតសំឡេង សញ្ញា និងកម្លាំងថ្ម
បន្ទះចុចធន់នឹងអាកាសធាតុបំភ្លឺ
មុខងារហៅទូរស័ព្ទ
ឧបករណ៍បំពងសម្លេងរួមបញ្ចូលគ្នា
ភ្ជាប់រហ័សទៅសារជាសំឡេង Iridium
មុខងារផ្ញើសារជាអក្សរពីរផ្លូវ និងអ៊ីមែលខ្លី
លេខកូដចូលដំណើរការអន្តរជាតិដែលអាចដាក់កម្មវិធីបាន (00 ឬ +)
ប្រអប់សំបុត្រសម្រាប់សារជាសំឡេង លេខ និងសារ
សំឡេងរោទ៍ និងសំឡេងរោទិ៍ដែលអាចជ្រើសរើសបាន (ជម្រើស 8)
ការចងចាំ
សៀវភៅអាសយដ្ឋានខាងក្នុងចំនួន 100 ដែលមានសមត្ថភាពសម្រាប់លេខទូរស័ព្ទច្រើន អាសយដ្ឋានអ៊ីមែល និងកំណត់ចំណាំ
សៀវភៅអាសយដ្ឋានស៊ីមកាតដែលមានសមត្ថភាពបញ្ចូល 155
ប្រវត្តិនៃការហៅទូរសព្ទរក្សាការទទួល ការខកខាន និងការហៅចេញ
មុខងារគ្រប់គ្រងការប្រើប្រាស់
កម្មវិធីកំណត់ម៉ោងហៅតាមការកំណត់ដោយអ្នកប្រើប្រាស់ ដើម្បីគ្រប់គ្រងការចំណាយ
សោរសោ និងសោកូដ PIN សម្រាប់សុវត្ថិភាពបន្ថែម
What's included
ផែនទីគ្របដណ្តប់សកលរបស់ Iridium

Iridium ផ្តល់សេវាទំនាក់ទំនងសំខាន់ៗទៅ និងមកពីតំបន់ដាច់ស្រយាល ដែលមិនមានទម្រង់ទំនាក់ទំនងផ្សេងទៀតទេ។ ដំណើរការដោយក្រុមតារានិករពិភពលោកដែលមានភាពទំនើបប្លែកពីគេនៃផ្កាយរណប 66 ផ្កាយរណប Low-Earth Orbit (LEO) បណ្តាញ Iridium® ផ្តល់នូវការតភ្ជាប់សំឡេង និងទិន្នន័យដែលមានគុណភាពខ្ពស់លើផ្ទៃផែនដីទាំងមូល រួមទាំងឆ្លងកាត់ផ្លូវអាកាស មហាសមុទ្រ និងតំបន់ប៉ូលផងដែរ។ រួមជាមួយនឹងប្រព័ន្ធអេកូឡូស៊ីនៃក្រុមហ៊ុនដៃគូរបស់ខ្លួន Iridium ផ្តល់នូវផលប័ត្រប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត និងសម្បូរបែបនៃដំណោះស្រាយដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់ទីផ្សារដែលទាមទារទំនាក់ទំនងជាសាកលយ៉ាងពិតប្រាកដ។
នៅចម្ងាយត្រឹមតែ 780 គីឡូម៉ែត្រពីផែនដី ភាពជិតនៃបណ្តាញ LEO របស់ Iridium មានន័យថាការគ្របដណ្តប់ពីបង្គោលមួយទៅបង្គោល ផ្លូវបញ្ជូនខ្លីជាង សញ្ញាខ្លាំងជាង ភាពយឺតយ៉ាវទាប និងរយៈពេលចុះឈ្មោះខ្លីជាងផ្កាយរណប GEO ។ នៅក្នុងលំហអាកាស ផ្កាយរណប Iridium នីមួយៗត្រូវបានភ្ជាប់ទៅ 4 ផ្សេងទៀត បង្កើតបណ្តាញថាមវន្តដែលបញ្ជូនចរាចរណ៍ក្នុងចំណោមផ្កាយរណប ដើម្បីធានាបាននូវការគ្របដណ្ដប់លើសកលលោក ទោះបីជាប្រព័ន្ធក្នុងស្រុកបែបប្រពៃណីមិនអាចប្រើបានក៏ដោយ។