ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Intellian i2 Marine w/ MIM សម្រាប់បណ្តាញចាន និងទូរទស្សន៍ Bell (B4-I2DN)
In stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- i2
- ផ្នែក #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Intellian i2 Marine សម្រាប់បណ្តាញចាន និងទូរទស្សន៍ Bell (B3-I2DN)
Intellian i2 គឺជាប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបបង្រួមតូចដែលមានសមត្ថភាពខ្ពស់ដំបូងគេរបស់ពិភពលោកជាមួយនឹងបច្ចេកវិទ្យា HD និង Automatic Satellite Switching TriSat™ module រួមបញ្ចូលគ្នា។ មុខងារដ៏ទំនើបនេះផ្ដល់ជូនអ្នកជិះទូកដែលមានភាពច្បាស់ខ្ពស់ (HD) និងស្តង់ដារ (SD) ការផ្សាយកម្មវិធីពីអ្នកផ្តល់សេវាទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបឈានមុខគេដោយមិនមានឧបករណ៍បំប្លែងបន្ថែម ខ្សែខ្សែកាប និងថ្លៃដើម។
i2 គឺជាជម្រើសដែលពេញចិត្តសម្រាប់កប៉ាល់តូចៗចាប់ពី 25 ហ្វីត ជាមួយនឹងអង់តែនទម្ងន់ស្រាល (9.8 ផោន) ជើងទម្រតូច (13") និងមុខងាររចនាដ៏មានឥទ្ធិពល។ ជាមួយនឹងភាពច្នៃប្រឌិត ប៉ាតង់ដែលរង់ចាំការស្វែងរក Wide Range Search (WRS®) និង Dynamic Beam បច្ចេកវិទ្យាលំអៀង (DBT®) i2 តែងតែអាចរក្សាបាននូវភាពខ្លាំងនៃសញ្ញាខ្ពស់បំផុតដែលអាចរកបាន និងធានាបាននូវការទទួលទូរទស្សន៍គ្រីស្តាល់ច្បាស់។ អង់តែនអង្កត់ផ្ចិត 13" ដ៏មានប្រសិទ្ធភាពរបស់ Intellian ផ្តល់នូវការទទួលឥតឈប់ឈរ និងគ្មានថ្នេរ ខណៈពេលដែលនាវាស្ថិតនៅក្នុងការរអិល នៅយុថ្កា ការបើកបរ។ តាមឆ្នេរសមុទ្រ ឬជិះទូកតាមឆ្នេរសមុទ្រ។ អង់តែន i2 TVRO 2-axis បំពាក់នូវប្រព័ន្ធ GPS ដែលភ្ជាប់មកជាមួយ ដែលអាចបង្កើនល្បឿននៃការទទួលបានសញ្ញាផ្កាយរណប នៅពេលដែលទូកផ្សេងទៀតត្រូវបានចាកចេញជាមួយនឹងសារ "ស្វែងរកផ្កាយរណប" នៅលើអេក្រង់ទូរទស្សន៍របស់ពួកគេ!
រួមបញ្ចូលជាមួយនឹងអង្គភាពបញ្ជាអង់តែនឆ្លាតវៃថ្មីរបស់ Intellian (ACU) អ្នកជិះទូកទទួលបានដំណោះស្រាយ turnkey ពេញលេញដែលត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ភាពសាមញ្ញ និងភាពងាយស្រួល។ i2 ACU មានលក្ខណៈពិសេសបណ្ណាល័យផ្កាយរណបសកលដែលបានរៀបចំទុកជាមុនសម្រាប់ DirecTV ។ ម៉ូឌុលចំណុចប្រទាក់ពហុផ្កាយរណប* (MIM) ផ្តាច់មុខរបស់ Intellian អនុញ្ញាតឱ្យផ្កាយរណបចំនួនបីផ្សេងគ្នាត្រូវបានមើលក្នុងពេលតែមួយ ពីទីតាំងផ្សេងៗគ្នានៅលើយន្តហោះ ACU គាំទ្រការប្តូរផ្កាយរណបដោយស្វ័យប្រវត្តិភ្លាមៗពីឧបករណ៍បញ្ជាពីចំងាយរបស់អ្នកដូចផ្ទះដែរ។

Specifications
| SHIPS FROM | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| ម៉ូដែល | i2 |
| ផ្នែក # | B4-I2DN |
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE TV |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| បណ្តាញ | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 33 cm (13 inch) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ប្រេកង់ | Ku BAND |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ទម្ងន់ | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
លក្ខណៈពិសេស Intellian i2
ប្រព័ន្ធស្វ័យប្រវត្តិពេញលេញ
មុខងារស្វែងរក និងកំណត់អត្តសញ្ញាណផ្កាយរណបដោយស្វ័យប្រវត្តិ
2-axis Stabilization ផ្តល់នូវការតាមដានល្បឿនលឿន
អង់តែនដំណើរការខ្ពស់។
អង្កត់ផ្ចិត 33cm (13in) អង់តែន parabolic សម្រាប់ទទួលសញ្ញាផ្កាយរណប Ku-Band
រាងជារង្វង់ ឬបន្ទាត់រាងប៉ូលអាស្រ័យលើតំបន់ និង LNB ដែលបានជ្រើសរើស
ម៉ូឌុល HD ដែលភ្ជាប់មកជាមួយសម្រាប់ការទទួលទូរទស្សន៍ Ku-band HD
iQ² Quick & Quiet℠ បច្ចេកវិទ្យា
បច្ចេកវិទ្យា iQ² អនុញ្ញាតឱ្យអ្នកចូលបានយ៉ាងឆាប់រហ័ស រក្សាការចាក់សោសញ្ញារឹងមាំ និងរីករាយជាមួយនឹងការសរសេរកម្មវិធីទូរទស្សន៍ដែលអ្នកចូលចិត្តដោយផាសុកភាពស្ងាត់។
ក្បួនដោះស្រាយ Wide Range Search (WRS) ផ្តល់នូវការទទួលបានសញ្ញាលឿនបំផុតដែលមាននៅគ្រប់ទីកន្លែង
បច្ចេកវិទ្យា Dynamic Beam Tilting (DBT) ប្រើការវិភាគតាមពេលវេលាជាក់ស្តែង និងឆ្លាតវៃ ដើម្បីធានាបាននូវការតាមដានរលកសញ្ញាដ៏ល្អឥតខ្ចោះ ខណៈពេលដែលការលុបបំបាត់សំឡេងរំខានពីផ្ទៃខាងក្រោយដែលរំខានដោយបទពិសោធន៍ជាមួយអង់តែនធម្មតា
អង្គភាពត្រួតពិនិត្យអង់តែន
ការត្រួតពិនិត្យវិចារណញាណ និងព័ត៌មានផ្កាយរណបឌីជីថលបង្ហាញនៅលើ ACU
ការធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពដោយស្វ័យប្រវត្តិ និងការវិនិច្ឆ័យតាមរយៈ Aptus
ស្ថានភាពអង់តែនសាមញ្ញយោងរហ័ស
សមត្ថភាពអ្នកទទួលច្រើន។
ឧបករណ៍ទទួល និងទូរទស្សន៍ច្រើនអាចភ្ជាប់បានដោយប្រើ Multi-Switch ឬ Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
ដោយប្រើ MIM អ្នកទទួលមេអាចត្រូវបានជ្រើសរើសដើម្បីគ្រប់គ្រងផ្កាយរណបគោលដៅ
នៅអាមេរិកខាងជើង នៅពេលប្រើទូរទស្សន៍ Dish ឬ Bell TV តម្រូវឱ្យមាន MIM ដែលអនុញ្ញាតឱ្យប្តូរផ្កាយរណបដោយស្វ័យប្រវត្តិពីការបញ្ជាពីចម្ងាយរបស់អ្នកដូចនៅផ្ទះដែរ។
ចំណុចប្រទាក់ GPS ខាងក្រៅ NMEA 0183
ចំណុចប្រទាក់ NMEA ស្តង់ដារដែលអនុញ្ញាតឱ្យម្ចាស់នាវាប្រើប្រព័ន្ធ GPS ដាច់ដោយឡែកបន្ថែមទៀតកាត់បន្ថយពេលវេលាស្វែងរកដំបូង
ទំហំបង្រួម
អង្កត់ផ្ចិត radome អង់តែន 37cm (14.6 អ៊ីង)
អង់តែនស្រាលខ្លាំងមានទម្ងន់តិចជាង 4.5 គីឡូក្រាម (10 ផោន)
ការធានាជាសកលរយៈពេលបីឆ្នាំ
ឧស្សាហកម្មឈានមុខគេផ្នែកគ្រឿងបន្លាស់ 3 ឆ្នាំ និងការធានាលើការងារជាមួយនឹងការធានាលើកម្លាំងពលកម្មរយៈពេល 2 ឆ្នាំសម្រាប់ប្រព័ន្ធអង់តែនទាំងអស់ ធានាបាននូវសន្តិភាពនៃចិត្តជាមួយនឹងការវិនិយោគផ្នែករឹងរបស់អ្នក។
គោលការណ៍ធានាថ្មី (ផ្នែក 3 ឆ្នាំ និងកម្លាំងពលកម្ម 2 ឆ្នាំ) មានសុពលភាពសម្រាប់តែផលិតផលដែលបានទិញបន្ទាប់ពីថ្ងៃទី 1 ខែមករា ឆ្នាំ 2017 ប៉ុណ្ណោះ។
What's included
អ្វីដែលរួមបញ្ចូល
ប្រព័ន្ធផ្កាយរណបទាំងអស់រួមបញ្ចូលផ្នែកខាងក្រោមជាស្តង់ដារ
- អង់តែន & Radome 33 សង់ទីម៉ែត្រ (13 អ៊ីញ) Reflector & LNB
- អង្គភាពគ្រប់គ្រងអង់តែន (ACU)
- កម្មវិធីត្រួតពិនិត្យកុំព្យូទ័រ (ស៊ីឌីកម្មវិធីរួមបញ្ចូល)
- ការណែនាំអំពីការដំឡើង និងប្រតិបត្តិការ
- គំរូម៉ោន
- ការណែនាំអំពីការដំឡើងរហ័ស
កញ្ចប់ដំឡើង
- តង្កៀបម៉ោនតារាង ACU × 2EA
- 15 m (49) ft × 1EA Antenna-ACU RG6 Coaxial Cable
- 3 m (10 ft) × 1EA ACU-IRD RG6 Coaxial Cable
- 10 m (33 ft) × 1EA DC Power Cable
- 1.8 m (6 ft) × 1EA PC Serial Cable
- ឧបករណ៍ភ្ជាប់ & វីស
Intellian i2 ផែនទីគ្របដណ្តប់




