ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Global Marine 2-axis Intellian i9W w/ 85cm (33.5") Dish & WorldView LNB (B4-919W2)
In stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- i9W
- ផ្នែក #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- កូរ៉េខាងត្បូង
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
ភាពឆបគ្នានៃសេវាកម្មផ្កាយរណបសកល
Intellian i9W ផ្តល់នូវភាពងាយស្រួលបំផុតក្នុងការតភ្ជាប់អ្នករហូតដល់រាប់ពាន់ទូរទស្សន៍ឥតគិតថ្លៃ ទូរទស្សន៍បង់ប្រាក់ និយមន័យស្តង់ដារ និងកម្មវិធីនិយមន័យខ្ពស់នៅទូទាំងពិភពលោកជាមួយនឹងម៉ូឌុល LNB មួយដែលរួមបញ្ចូលប្រេកង់ LO ច្រើន (8) ។
ម៉ូឌុល WorldView™ LNB ដោយមិនប្រើដៃ
ជំនាន់ទី 2 ម៉ូឌុល WorldView LNB ដែលកំពុងរង់ចាំប៉ាតង់គឺជាការច្នៃប្រឌិតចុងក្រោយបំផុតពី Intellian ។ មិនដូចប្រព័ន្ធ TVRO LNB ផ្សេងទៀតដែលមានស្ថេរភាព ± 1,000 kHz ទេ ម៉ូឌុល Intellian WorldView LNB ត្រូវបានបង្កើតឡើងនៅលើស្ថេរភាពខ្ពស់បំផុតនៃ ±10 kHz ដែលមានភាពត្រឹមត្រូវជាង 100 ដង និងភាពប្រែប្រួលនៃសញ្ញាកាន់តែច្រើន។
លើសពីនេះ ម៉ូឌុល LNB នេះទទួលបានសេវាទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបពហុក្រុម និងពហុប៉ូឡារីសៀ នៅជុំវិញពិភពលោក។ ដូច្នេះ អ្នកជិះទូកមិនចាំបាច់ផ្លាស់ប្តូរ LNB ដោយដៃនៅខាងក្នុងអង់តែន dome រាល់ពេលដែលនាវាឆ្លងកាត់ទៅកាន់តំបន់សេវាផ្កាយរណបផ្សេងនោះទេ។
ការទទួលទូរទស្សន៍ឌីជីថល DVB-S2
សេវាកម្មទូរទស្សន៍ HD មួយចំនួនបានផ្លាស់ប្តូរទៅ DVB-S2 ហើយនឹងមានច្រើនទៀតនាពេលអនាគត។ សូមអរគុណចំពោះបច្ចេកវិទ្យាទូរទស្សន៍ឌីជីថល DVB-S2 ដ៏ទំនើបរបស់ Intellian ឥឡូវនេះអ្នកជិះទូកអាចរីករាយនឹងការកម្សាន្ត DTH (Direct To Home) ដែលពួកគេចូលចិត្តនៅឯសមុទ្រ ដូចជានៅផ្ទះ។
បណ្ណាល័យផ្កាយរណបសកល
i9W រួមបញ្ចូលបណ្ណាល័យផ្កាយរណបសកលដែលបានរៀបចំទុកជាមុនដែលអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកជិះទូកជ្រើសរើសផ្កាយរណបដែលចង់បាននៅពេលធ្វើដំណើរពីតំបន់មួយទៅតំបន់មួយ។ នៅពេលដែលផ្កាយរណបត្រូវបានជ្រើសរើស ម៉ូឌុល WorldView LNB នឹងប្តូរដោយស្វ័យប្រវត្តិទៅប្រេកង់មូលដ្ឋានដែលត្រូវគ្នាដើម្បីទទួលបានសញ្ញា។
ការតភ្ជាប់ឥតខ្សែ និងទូរសព្ទដៃ Aptus
វ៉ាយហ្វាយដែលភ្ជាប់មកជាមួយអាចឱ្យ ACU ភ្ជាប់ដោយឥតខ្សែ។ កុំព្យូទ័រ កុំព្យូទ័រយួរដៃ និងស្មាតហ្វូនអាចត្រូវបានប្រើដើម្បីភ្ជាប់ទៅ ACU និងត្រួតពិនិត្យ គ្រប់គ្រង និងផ្លាស់ប្តូរការកំណត់នៃប្រព័ន្ធដោយឥតខ្សែ។ ទូរសព្ទ Intellian Aptus អាចទាញយកបាន ដើម្បីចូលទៅកាន់ ACU តាមរយៈ Wi-Fi និងដំណើរការអង់តែនពី iPhone, iPad ឬឧបករណ៍បណ្តាញផ្សេងទៀត។ iPhone និង iPad គឺជាពាណិជ្ជសញ្ញាដែលបានចុះបញ្ជីរបស់ក្រុមហ៊ុន Apple Inc.

Specifications
| ម៉ូដែល | i9W |
|---|---|
| ផ្នែក # | B4-919W2 |
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE TV |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 85 cm (33.5 inch) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ប្រេកង់ | Ku BAND |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ទម្ងន់ | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
ផែនទីគ្របដណ្តប់ Intellian i9W





