ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Intellian i4 US Marine TV ដែលមាន 45cm (17.7 inch) Reflector & All-Americas LNB (B4-409AA)
In stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- i4
- ផ្នែក #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Intellian i4 Marine (B4-409AA)
ជាមួយនឹងការរចនាដ៏រឹងមាំ ដែលអាចទុកចិត្តបាន និងប្រើប្រាស់បានយូររបស់វា Intellian i4 និង i4P ផ្តល់នូវដំណើរការល្អបំផុតដើម្បីរក្សាការចាក់សោរនៅលើសញ្ញា។ ការដំឡើងងាយស្រួល និងងាយស្រួលប្រើ ACU ភ្ជាប់អ្នកជិះទូកទៅនឹងការកម្សាន្តតាមទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបលំដាប់ថ្នាក់ខ្ពស់ ខណៈពេលកំពុងបោះយុថ្កា ជិះទូកក្នុងល្បឿនលឿន ឬក្នុងស្ថានភាពសមុទ្រលំបាក។ ការរចនាម៉ូដ dome ទាន់សម័យ និងរលោងរបស់ i4/i4P ធ្វើឱ្យវាល្អឥតខ្ចោះសម្រាប់នាវាលើសពី 50 ហ្វីត។
ជាមួយនឹងការច្នៃប្រឌិតផ្នែកវិស្វកម្មផ្តាច់មុខនៅក្នុងបច្ចេកវិទ្យា Wide Range Search (WRS) និង Dynamic Beam Tilting (DBT) បច្ចេកវិទ្យា i4/i4P អាចសម្រេចបាននូវដំណើរការតាមដានដ៏ច្បាស់លាស់បំផុត និងការទទួលសញ្ញាខ្ពស់បំផុតដោយមិនចាំបាច់ត្រូវការឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាចលនាដែលផុយស្រួយ ឬលើសលុប។ ប្រព័ន្ធ GPS ដែលបានបង្កប់អាចបង្កើនល្បឿនការស្វែងរកផ្កាយរណប និងពេលវេលាទិញយក។
លក្ខណៈពិសេសបដិវត្តន៍ និងការរចនាប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិតរបស់ i4/i4P រួមមានម៉ូឌុល HD និង TriSat ដែលភ្ជាប់មកជាមួយនៅក្នុងអង្គភាពបញ្ជាអង់តែន (ACU) ក៏ដូចជាបណ្ណាល័យផ្កាយរណបសកលដែលបានរៀបចំទុកជាមុន។ នេះផ្តល់ជូនអ្នកជិះទូកនូវការផ្សាយទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប High Definition (HD) ពីអ្នកផ្តល់សេវាទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបឈានមុខគេ ដោយមិនមានឧបករណ៍បំប្លែងបន្ថែម និងខ្សែខ្សែកាប។ ជាមួយនឹង MIM ផ្តាច់មុខរបស់ Intellian អ្នកជិះទូកអាចរីករាយនឹងការផ្លាស់ប្តូរប៉ុស្តិ៍ដោយប្រើឧបករណ៍បញ្ជាពីចម្ងាយដើម្បីប្តូរដោយស្វ័យប្រវត្តិពីកម្មវិធី onwe ទៅកម្មវិធីមួយទៀត ដូចជាប្រព័ន្ធនៅផ្ទះ។ សូមមើលការណែនាំអំពីការដំឡើងសម្រាប់ DISH Network MIM សម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតបន្ថែម។
សម្រាប់ការដំឡើង និងប្រតិបត្តិការដ៏ងាយស្រួល និងអាចបត់បែនបាន i4/i4P គាំទ្រការភ្ជាប់ Dual និង Quad IRD ស្តង់ដារជាមួយនឹងខ្សែតែមួយរវាងអង់តែន និងអង្គភាពបញ្ជាអង់តែន (ACU)។ ប្រព័ន្ធដ៏សាមញ្ញ និងមានឥទ្ធិពលនេះត្រូវបានផលិតឡើងដោយអនុលោមតាមការផ្ទៀងផ្ទាត់គុណភាពយ៉ាងម៉ត់ចត់បំផុតនៃ ISO 9001:2001។
លើសពីនេះ ម៉ូដែល i4P ផ្តល់នូវប្រព័ន្ធគ្រប់គ្រងមុំស្កែស្វ័យប្រវត្តិដែលបានបង្កប់ ដើម្បីរក្សាភាពខ្លាំងនៃសញ្ញាល្អបំផុត និងបង្កើនគុណភាពនៃការទទួលផ្កាយរណបនៅក្នុងតំបន់ដែលខ្សោយនៃសញ្ញាផ្កាយរណប។
ទំហំពេញនិយមជាមួយនឹងដំណើរការខ្ពស់។
អង្កត់ផ្ចិត 45cm ជាមួយនឹងការគ្របដណ្តប់ទូទាំងប្រទេសសម្រាប់អាមេរិកខាងជើង អឺរ៉ុប និងសេវាកម្មក្នុងតំបន់ជុំវិញពិភពលោក។
ការទទួលបានសញ្ញាលឿនជាងមុន
ក្បួនដោះស្រាយ Wide Range Search (WRS) ផ្តាច់មុខរបស់ Intellian អនុញ្ញាតឱ្យអង់តែនស្វែងរក ស្វែងរក និងចាក់សោរសញ្ញាជាមួយនឹងល្បឿន និងភាពត្រឹមត្រូវមិនគួរឱ្យជឿ។
ការដំឡើងសាមញ្ញនិងងាយស្រួល
ជាមួយនឹងខ្សែតែមួយសម្រាប់ភ្ជាប់អង់តែន និង ACU ប្រព័ន្ធ Intellian i4 / i4P មានភាពរហ័ស និងងាយស្រួលក្នុងការតំឡើង។ ACU កម្រិតខ្ពស់របស់យើងត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីទាមទារការដំឡើងអប្បបរមា ដូច្នេះអ្នកអាចចាប់ផ្តើមរីករាយជាមួយកម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅលើទូករបស់អ្នកបានភ្លាមៗ។
ការតភ្ជាប់ឥតខ្សែ និងទូរសព្ទដៃ Aptus
វ៉ាយហ្វាយដែលភ្ជាប់មកជាមួយអាចឱ្យ ACU ភ្ជាប់ដោយឥតខ្សែ។ កុំព្យូទ័រ កុំព្យូទ័រយួរដៃ និងស្មាតហ្វូនអាចត្រូវបានប្រើដើម្បីភ្ជាប់ទៅ ACU និងត្រួតពិនិត្យ គ្រប់គ្រង និងផ្លាស់ប្តូរការកំណត់នៃប្រព័ន្ធដោយឥតខ្សែ។ ឧបករណ៍ចល័ត Intellian Aptus អាចទាញយកបាន ដើម្បីចូលទៅកាន់ ACU តាមរយៈ Wi-Fi និងដំណើរការអង់តែនពី iPhone, iPad ឬឧបករណ៍បណ្តាញផ្សេងទៀត។ iPhone និង iPad គឺជាពាណិជ្ជសញ្ញាដែលបានចុះបញ្ជីរបស់ក្រុមហ៊ុន Apple Inc.
តាមដានប៉ុស្តិ៍ទូរទស្សន៍ HDTV ដែលអ្នកចូលចិត្ត
i4/i4P របស់ Intellian ផ្តល់ឆានែល HD ពី Ku-band ។ ម៉ូឌុល HD ត្រូវបានភ្ជាប់មកជាមួយអង្គភាពបញ្ជាអង់តែននៃ Intellian i4/i4P សម្រាប់ការរួមបញ្ចូលដោយគ្មានថ្នេរ និងការដំឡើងងាយស្រួល។
GPS ភ្ជាប់មកជាមួយ
Intellian i4/i4P រួមបញ្ចូល GPS ដែលមានស្រាប់សម្រាប់ប្រតិបត្តិការកាន់តែងាយស្រួល និងទទួលបានសញ្ញាលឿនជាងមុន។ វាអនុញ្ញាតឱ្យ i4/i4P មានភាពត្រឹមត្រូវខ្ពស់ និងប្រតិបត្តិការងាយស្រួលគ្រប់ទីកន្លែងដែលនាវាបើក។
ប្រតិបត្តិការងាយស្រួលប្រើ
អង្គភាពបញ្ជាអង់តែន (ACU) ដែលត្រូវបានផ្គត់ផ្គង់ជាកញ្ចប់លំនាំដើម ផ្តល់ឱ្យអ្នកនូវប្រតិបត្តិការងាយស្រួលប្រើសម្រាប់មុខងារផ្សេងៗ។

Specifications
| SHIPS FROM | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| ម៉ូដែល | i4 |
| ផ្នែក # | B4-409AA |
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE TV |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| បណ្តាញ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 45 cm (17.7 inch) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ប្រេកង់ | Ku BAND |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ទម្ងន់ | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
លក្ខណៈពិសេសប្រព័ន្ធ Intellian i4
- មុខងារស្វែងរក និងកំណត់អត្តសញ្ញាណផ្កាយរណបដោយស្វ័យប្រវត្តិ
- 2-axis Stabilization ផ្តល់នូវការតាមដានល្បឿនលឿន
អង់តែនដំណើរការខ្ពស់។
- អង់តែនប៉ារ៉ាបូល អង្កត់ផ្ចិត 45 សង់ទីម៉ែត្រ (17.7 អ៊ីង) សម្រាប់ទទួលសញ្ញាផ្កាយរណប Ku-band
- រាងជារង្វង់ ឬបន្ទាត់រាងប៉ូលអាស្រ័យលើតំបន់ និង LNB ដែលបានជ្រើសរើស
- ម៉ូឌុល HD ដែលភ្ជាប់មកជាមួយសម្រាប់ការទទួលទូរទស្សន៍ Ku-band HD
បច្ចេកវិទ្យា Quick&Quiet℠ ប៉ាតង់របស់ Intellian (iQ²)
- បច្ចេកវិទ្យា iQ² អនុញ្ញាតឱ្យអ្នកចូលបានយ៉ាងឆាប់រហ័ស រក្សាការចាក់សោសញ្ញារឹងមាំ និងរីករាយជាមួយនឹងការសរសេរកម្មវិធីទូរទស្សន៍ដែលអ្នកចូលចិត្តដោយផាសុកភាពស្ងាត់។
- ក្បួនដោះស្រាយ Wide Range Search (WRS) ផ្តល់នូវការទទួលបានសញ្ញាលឿនបំផុតដែលមាននៅគ្រប់ទីកន្លែង
- បច្ចេកវិទ្យា Dynamic Beam Tilting (DBT) ប្រើការវិភាគតាមពេលវេលាជាក់ស្តែង និងឆ្លាតវៃ ដើម្បីធានាបាននូវគុណភាពសញ្ញាល្អលើសគេ ខណៈពេលដែលការលុបបំបាត់សំឡេងរំខានពីផ្ទៃខាងក្រោយដែលរំខានដោយបទពិសោធន៍ជាមួយអង់តែនធម្មតា
អង្គភាពត្រួតពិនិត្យអង់តែន
- ការត្រួតពិនិត្យវិចារណញាណជាមួយនឹងការបង្ហាញព័ត៌មានឌីជីថលនៅលើ ACU
- ការអាប់ដេតដោយស្វ័យប្រវត្តិ និងការវិនិច្ឆ័យឥតខ្សែតាមរយៈ Aptus PC និង Aptus Mobile
- DC Out Port សម្រាប់ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលងាយស្រួលទៅកាន់ Intellian MIM ឬ Shaw Decoder Module
សមត្ថភាពអ្នកទទួលច្រើន។
- ឧបករណ៍ទទួល និងទូរទស្សន៍ច្រើនអាចភ្ជាប់បានដោយប្រើ Multi-Switch ឬ Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- ដោយប្រើ MIM អ្នកទទួលមេអាចត្រូវបានជ្រើសរើសដើម្បីគ្រប់គ្រងផ្កាយរណបគោលដៅ
- នៅអាមេរិកខាងជើង នៅពេលប្រើទូរទស្សន៍ Dish ឬ Bell TV តម្រូវឱ្យមាន MIM ដែលបើកការប្តូរផ្កាយរណបដោយស្វ័យប្រវត្តិពីការបញ្ជាពីចម្ងាយរបស់អ្នក ដូចអ្នកធ្វើនៅផ្ទះដែរ។
ចំណុចប្រទាក់ GPS និង NMEA 0183 ដែលភ្ជាប់មកជាមួយ
- i3 រួមបញ្ចូល GPS ដែលភ្ជាប់មកជាមួយនៅខាងក្នុងអង់តែនឯកតាសម្រាប់ការទទួលបានសញ្ញាលឿនជាងមុន
- GPS របស់នាវាក៏អាចភ្ជាប់បានតាមរយៈច្រក NMEA 0183 នៅលើបន្ទះខាងក្រោយរបស់ ACU
ទំហំទម្រង់ Radome ទាន់សម័យ
- អង្កត់ផ្ចិត radome អង់តែន 50 សង់ទីម៉ែត្រ (19.7 អ៊ីញ)
- អង់តែនមានទម្ងន់តិចជាង 11.6 គីឡូក្រាម (25.5 ផោន)
ការធានាជាសកលរយៈពេលបីឆ្នាំ
- ឧស្សាហកម្មឈានមុខគេផ្នែកគ្រឿងបន្លាស់ 3 ឆ្នាំ និងការធានាលើការងារជាមួយនឹងការធានាលើកម្លាំងពលកម្មរយៈពេល 2 ឆ្នាំសម្រាប់ប្រព័ន្ធអង់តែនទាំងអស់ ធានាបាននូវសន្តិភាពនៃចិត្តជាមួយនឹងការវិនិយោគផ្នែករឹងរបស់អ្នក។
What's included
អ្វីដែលរួមបញ្ចូល
ប្រព័ន្ធផ្កាយរណបទាំងអស់រួមបញ្ចូលផ្នែកខាងក្រោមជាស្តង់ដារ
- អង់តែន & Radome 45 សង់ទីម៉ែត្រ (18 អ៊ីញ) Reflector & LNB
- អង្គភាពគ្រប់គ្រងអង់តែន (ACU)
- កម្មវិធីត្រួតពិនិត្យកុំព្យូទ័រ (ស៊ីឌីកម្មវិធីរួមបញ្ចូល)
- ការណែនាំអំពីការដំឡើង និងប្រតិបត្តិការ
- គំរូដំឡើង
- ការណែនាំអំពីការដំឡើងរហ័ស
កញ្ចប់ដំឡើង
- តង្កៀបម៉ោនតារាង ACU × 2EA
- 15 m (49) ft × 1EA Antenna-ACU RG6 Coaxial Cable
- 3 m (10 ft) × 1EA ACU-IRD RG6 Coaxial Cable
- 10 m (33 ft) × 1EA DC Power Cable
- 1.8 m (6 ft) × 1EA PC Serial Cable
- ឧបករណ៍ភ្ជាប់ & វីស
Intellian i4 ផែនទីគ្របដណ្តប់





