ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Intellian i6 US Marine TV with 60cm (23.6 inch) Reflector & All-Americas LNB (B4-609AA)
In stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- i6
- ផ្នែក #:
- B4-609AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-System-B4-609AA
ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Intellian i6 US Marine TV with 60cm (23.6 inch) Reflector & All-Americas LNB (B4-609AA)
Intellian i6/i6P ផ្តល់នូវដំណើរការ និងប្រសិទ្ធភាពកម្រិតពាណិជ្ជកម្មដ៏ល្អឥតខ្ចោះ បើប្រៀបធៀបទៅនឹងប្រព័ន្ធអង់តែនដែលមានទំហំស្រដៀងគ្នា។ i6/i6P ត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងល្អឥតខ្ចោះសម្រាប់ទូកដែលមានកម្ពស់ជាង 70 ហ្វីត។ ជាប្រពៃណី អង់តែនផ្កាយរណបសមុទ្រធំជាងមានទម្ងន់ធ្ងន់ និងបញ្ហាការដំឡើងខ្សែដ៏ស្មុគស្មាញ។ សូមអរគុណចំពោះការរចនាខ្សែតែមួយរបស់ i6 និងបច្ចេកវិជ្ជាបង្កើតម៉ាស៊ីនបូមធូលី i6/i6P បានបង្ហាញជាថ្មីម្តងទៀតថា ធំជាងនេះ អាចស្រាលជាងមុន និងសាមញ្ញជាង។ ជាមួយនឹង Intellian MIM អ្នកជិះទូកអាចរីករាយនឹងការបញ្ជូនឆានែលតាមរយៈការប្តូរផ្កាយរណបដោយស្វ័យប្រវត្តិដូចជាប្រព័ន្ធផ្ទះ។ សូមមើលការណែនាំអំពីការដំឡើង DISH Network MIM សម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតបន្ថែម។
ជាមួយនឹងការបង្កើតថ្មីដែលកំពុងរង់ចាំប៉ាតង់នៅក្នុងបច្ចេកវិទ្យា Wide Range Search (WRS) និង Dynamic Beam Tilting (DBT) បច្ចេកវិទ្យា i6/i6P តែងតែអាចផ្តល់នូវសមត្ថភាពតាមដានភាពជាក់លាក់បំផុត និងគុណភាពខ្ពស់នៃការទទួលសញ្ញាផ្កាយរណបនៅក្នុងលក្ខខណ្ឌសមុទ្រដ៏លំបាកបំផុត។
ការរចនាប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិតបំផុតនៃ i6/i6P គឺជាម៉ូឌុល HD និង TriSat រួមបញ្ចូលគ្នានៅក្នុងអង្គភាពបញ្ជារបស់វា។ នេះអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកជិះទូកមានលទ្ធភាពចូលទៅកាន់ប៉ុស្តិ៍ HDTV ដែលពួកគេចូលចិត្តពីអ្នកផ្តល់សេវាទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបឈានមុខគេយ៉ាងងាយស្រួលដូចដែលពួកគេធ្លាប់ធ្វើនៅផ្ទះ។
i6/i6P មានប្រព័ន្ធ GPS ដែលភ្ជាប់មកជាមួយ ដែលជួយបង្កើនល្បឿននៃការទទួលសញ្ញាផ្កាយរណប។ លើសពីនេះ i6P ផ្តល់នូវប្រព័ន្ធគ្រប់គ្រងមុំស្កែស្វ័យប្រវត្តិដែលបានបង្កប់ ដើម្បីរក្សាភាពខ្លាំងនៃសញ្ញាល្អបំផុត និងបង្កើនគុណភាពនៃការទទួលផ្កាយរណបនៅក្នុងតំបន់ដែលខ្សោយនៃសញ្ញាផ្កាយរណប។
ការសង្កត់យ៉ាងរឹងមាំលើសញ្ញា
DBT (Dynamic Beam Tilting (DBT)) ផ្តាច់មុខរបស់ Intellian ប្រើប្រាស់ដំណើរការខ្ពស់ ដោយធ្វើការកែតម្រូវជាបន្តបន្ទាប់ ដែលអនុញ្ញាតឱ្យអង់តែននៅតែជាសញ្ញាខ្លាំងបំផុតគ្រប់ពេល ខណៈពេលដែលនាវាកំពុងធ្វើដំណើរក្នុងល្បឿនលឿន។
ការទទួលបានសញ្ញាលឿនជាងមុន
ក្បួនដោះស្រាយ Wide Range Search (WRS) ផ្តាច់មុខរបស់ Intellian អនុញ្ញាតឱ្យអង់តែនស្វែងរក ស្វែងរក និងចាក់សោរសញ្ញាជាមួយនឹងល្បឿន និងភាពត្រឹមត្រូវមិនគួរឱ្យជឿ។
ការដំឡើងសាមញ្ញនិងងាយស្រួល
ជាមួយនឹងខ្សែតែមួយសម្រាប់ភ្ជាប់អង់តែន និង ACU ប្រព័ន្ធ Intellian i6 មានភាពរហ័ស និងងាយស្រួលក្នុងការតំឡើង។ ACU កម្រិតខ្ពស់របស់យើងត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីទាមទារការដំឡើងអប្បបរមា ដូច្នេះអ្នកអាចចាប់ផ្តើមរីករាយជាមួយកម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅលើទូករបស់អ្នកបានភ្លាមៗ។
តាមដានប៉ុស្តិ៍ទូរទស្សន៍ HDTV ដែលអ្នកចូលចិត្ត
i6/i6P របស់ Intellian ផ្តល់ឆានែល HD ពី Ku-band ។ ម៉ូឌុល HD ពិតជាត្រូវបានភ្ជាប់មកជាមួយអង្គភាពបញ្ជាអង់តែននៃ Intellian i6/i6P សម្រាប់ការរួមបញ្ចូលដោយគ្មានថ្នេរ និងការដំឡើងងាយស្រួល។
GPS ភ្ជាប់មកជាមួយ
Intellian i6/i6P រួមបញ្ចូល GPS ដែលភ្ជាប់មកជាមួយសម្រាប់ប្រតិបត្តិការកាន់តែងាយស្រួល និងទទួលបានសញ្ញាលឿនជាងមុន។ វាអនុញ្ញាតឱ្យ i6/i6P មានភាពត្រឹមត្រូវខ្ពស់ និងប្រតិបត្តិការងាយស្រួលនៅគ្រប់ទីកន្លែងដែលនាវាបើក។
ការសម្តែងមិនស្មើគ្នា
អង្កត់ផ្ចិត 60cm ជាមួយនឹងការគ្របដណ្តប់ទូទាំងប្រទេសសម្រាប់អាមេរិកខាងជើង និងខាងត្បូង អឺរ៉ុប និងសេវាកម្មក្នុងតំបន់ជុំវិញពិភពលោក។
ការតភ្ជាប់ឥតខ្សែ និងទូរសព្ទដៃ Aptus
វ៉ាយហ្វាយដែលភ្ជាប់មកជាមួយអាចឱ្យ ACU ភ្ជាប់ដោយឥតខ្សែ។ កុំព្យូទ័រ កុំព្យូទ័រយួរដៃ និងស្មាតហ្វូនអាចត្រូវបានប្រើដើម្បីភ្ជាប់ទៅ ACU និងត្រួតពិនិត្យ គ្រប់គ្រង និងផ្លាស់ប្តូរការកំណត់នៃប្រព័ន្ធដោយឥតខ្សែ។ ទូរសព្ទ Intellian Aptus អាចទាញយកបាន ដើម្បីចូលទៅកាន់ ACU តាមរយៈ Wi-Fi និងដំណើរការអង់តែនពី iPhone, iPad ឬឧបករណ៍បណ្តាញផ្សេងទៀត។ iPhone និង iPad គឺជាពាណិជ្ជសញ្ញាដែលបានចុះបញ្ជីរបស់ក្រុមហ៊ុន Apple Inc.

Specifications
| ម៉ូដែល | i6 |
|---|---|
| ផ្នែក # | B4-609AA |
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE TV |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| បណ្តាញ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 60 cm (23.6 inch) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ប្រេកង់ | Ku BAND |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ទម្ងន់ | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- មុខងារស្វែងរក និងកំណត់អត្តសញ្ញាណផ្កាយរណបដោយស្វ័យប្រវត្តិ
- ប្រព័ន្ធតាមដានល្បឿនលឿន 2 អ័ក្ស
- អង់តែនប៉ារ៉ាបូល អង្កត់ផ្ចិត 60 សង់ទីម៉ែត្រ (24 អ៊ីង) សម្រាប់ទទួលសញ្ញាផ្កាយរណប Ku-Band
- រាងជារង្វង់ ឬបន្ទាត់រាងប៉ូលអាស្រ័យលើតំបន់ និង LNB ដែលបានជ្រើសរើស
- ម៉ូឌុល HD ដែលភ្ជាប់មកជាមួយសម្រាប់ការទទួលទូរទស្សន៍ Ku-band HD
- បច្ចេកវិទ្យា iQ² អនុញ្ញាតឱ្យអ្នកចូលបានយ៉ាងឆាប់រហ័ស រក្សាការចាក់សោសញ្ញារឹងមាំ និងរីករាយជាមួយនឹងការសរសេរកម្មវិធីទូរទស្សន៍ដែលអ្នកចូលចិត្តដោយផាសុកភាពស្ងាត់។
- ក្បួនដោះស្រាយ Wide Range Search (WRS) ផ្តល់នូវការទទួលបានសញ្ញាលឿនបំផុតដែលមាននៅគ្រប់ទីកន្លែង
- បច្ចេកវិទ្យា Dynamic Beam Tilting (DBT) ប្រើការវិភាគតាមពេលវេលាជាក់ស្តែង និងឆ្លាតវៃ ដើម្បីធានាបាននូវគុណភាពសញ្ញាល្អលើសគេ ខណៈពេលដែលការលុបបំបាត់សំឡេងរំខានពីផ្ទៃខាងក្រោយដែលរំខានដោយបទពិសោធន៍ជាមួយអង់តែនធម្មតា
- ការត្រួតពិនិត្យវិចារណញាណ និងព័ត៌មានផ្កាយរណបឌីជីថលបង្ហាញនៅលើ ACU
- ការអាប់ដេតដោយស្វ័យប្រវត្តិ និងការវិនិច្ឆ័យឥតខ្សែតាមរយៈ Aptus PC និង Aptus Mobile
- DC Out Port សម្រាប់ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលងាយស្រួលទៅកាន់ Intellian MIM ឬ Shaw Decoder Module
- ឧបករណ៍ទទួល និងទូរទស្សន៍ច្រើនអាចភ្ជាប់បានដោយប្រើ Multi-Switch ឬ Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- ដោយប្រើ MIM អ្នកទទួលមេអាចត្រូវបានជ្រើសរើសដើម្បីគ្រប់គ្រងផ្កាយរណបគោលដៅ
- នៅអាមេរិកខាងជើង នៅពេលប្រើទូរទស្សន៍ Dish ឬ Bell TV តម្រូវឱ្យមាន MIM ដែលបើកការប្តូរផ្កាយរណបដោយស្វ័យប្រវត្តិពីការបញ្ជាពីចម្ងាយរបស់អ្នក ដូចអ្នកធ្វើនៅផ្ទះដែរ។
- i6 រួមបញ្ចូល GPS ដែលភ្ជាប់មកជាមួយនៅខាងក្នុងអង់តែនឯកតាសម្រាប់ការទទួលបានសញ្ញាលឿនជាងមុន។ GPS របស់នាវាក៏អាចភ្ជាប់បានតាមរយៈច្រក NMEA 0183 នៅលើបន្ទះខាងក្រោយរបស់ ACU
- អង្កត់ផ្ចិត radome អង់តែន 70 សង់ទីម៉ែត្រ (27.5 អ៊ីញ)
- អង់តែនមានទម្ងន់តិចជាង 20 គីឡូក្រាម (44 ផោន)
- ឧស្សាហកម្មឈានមុខគេផ្នែកគ្រឿងបន្លាស់ 3 ឆ្នាំ និងការធានាលើការងារជាមួយនឹងការធានាលើកម្លាំងពលកម្មរយៈពេល 2 ឆ្នាំសម្រាប់ប្រព័ន្ធអង់តែនទាំងអស់ ធានាបាននូវសន្តិភាពនៃចិត្តជាមួយនឹងការវិនិយោគផ្នែករឹងរបស់អ្នក។
- គោលការណ៍ធានាថ្មី (ផ្នែក 3 ឆ្នាំ និងកម្លាំងពលកម្ម 2 ឆ្នាំ) មានសុពលភាពសម្រាប់តែផលិតផលដែលបានទិញបន្ទាប់ពីថ្ងៃទី 1 ខែមករា ឆ្នាំ 2017 ប៉ុណ្ណោះ។
What's included
ប្រព័ន្ធផ្កាយរណបទាំងអស់រួមបញ្ចូលផ្នែកខាងក្រោមជាស្តង់ដារ
- អង់តែន និងរ៉ាដ្យូម 60 សង់ទីម៉ែត្រ (24 អ៊ីញ) Reflector & LNB
- ACU (អង្គភាពត្រួតពិនិត្យអង់តែន)
- កម្មវិធីត្រួតពិនិត្យកុំព្យូទ័រ (ស៊ីឌីកម្មវិធីរួមបញ្ចូល)
- ការណែនាំអំពីការដំឡើង និងប្រតិបត្តិការ
- គំរូដំឡើង
- ការណែនាំអំពីការដំឡើងរហ័ស
កញ្ចប់ដំឡើង
- តង្កៀបម៉ោនតារាង ACU × 2EA
- 15 m (49 ft) × 1EA Antenna-ACU RG6 Coaxial Cable
- 3 m (10 ft) × 1EA ACU-IRD RG6 ខ្សែ Coaxial
- 10 m (33 ft) × 1EA ខ្សែថាមពល DC
- 1.8 m (6 ft) × 1EA PC Serial Cable
- ឧបករណ៍ភ្ជាប់ & វីស