ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Global Marine 3-axis Intellian t130W w/ 125cm (49.2") Dish & WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- t130W
- ផ្នែក #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Global Marine 3-axis Intellian t130W w/ 125cm (49.2") Dish & WorldView LNB (T2-1317W2)
t130W របស់ Intellian គឺស័ក្តិសមតាមឧត្ដមគតិដើម្បីបំពេញតាមតម្រូវការនៃទូកធំ ទូកការងារ និងកប៉ាល់ពាណិជ្ជកម្ម 80' ឡើងទៅ។ ជាមួយនឹងស្ថេរភាព 3-axis, ជួរកម្ពស់ធំទូលាយ និង azimuth គ្មានដែនកំណត់ ដោយគ្មានខ្សែ un-wrap អង់តែនទាំងនេះមានសមត្ថភាពទទួល សូម្បីតែនៅពេលដំណើរការនៅជិតខ្សែអេក្វាទ័រ ឬនៅតំបន់ប៉ូលក៏ដោយ។ ពួកវាត្រូវបានរចនាឡើង ផលិត និងសាកល្បង ដើម្បីទប់ទល់នឹងលក្ខខណ្ឌសមុទ្រ និងអាកាសធាតុដ៏លំបាកបំផុត។
Intellian WorldView LNB - ប្រព័ន្ធអង់តែនតែមួយដែលត្រូវបានបង្កើតឡើងដើម្បីទទួលយកពិភពលោក
រចនា និងផលិតដោយវិស្វកម្មក្នុងផ្ទះរបស់ Intellian ម៉ូឌុល Intellian WorldView LNB ផ្តាច់មុខផ្តល់នូវការផ្លាស់ប្តូរយ៉ាងរលូនរវាងការសរសេរកម្មវិធីរាងជារង្វង់នៅអាមេរិកខាងជើង កណ្តាល និងខាងត្បូង និងការសរសេរកម្មវិធីបន្ទាត់រាងប៉ូលដោយប្រើ Universal Quad LNB នៅអឺរ៉ុប មជ្ឈិមបូព៌ា និងអាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក។ ភ្ជាប់មកជាមួយនូវប្រព័ន្ធ Auto Skew Angle Control ។
រីករាយជាមួយការទទួលទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបសកលគ្មានថ្នេរ
ជាមួយនឹងសមត្ថភាពក្នុងការទទួលបានសេវាទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបពហុក្រុម និងពហុប៉ូឡារីហ្សីសជុំវិញពិភពលោក អ្នកជិះទូកលែងត្រូវការប្តូរ LNB ដោយដៃនៅខាងក្នុងអង់តែនអង់តែន នៅពេលដែលកប៉ាល់ឆ្លងចូលទៅក្នុងតំបន់សេវាទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបផ្សេងគ្នា។ រីករាយជាមួយការទទួលស្វាគមន៍ដោយគ្មានការរំខាននៃកម្មវិធីទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបស្ទើរតែគ្រប់ទីកន្លែងដែលអ្នកទៅជាមួយ Intellian WorldView LNB ។
Specifications
| ម៉ូដែល | t130W |
|---|---|
| ផ្នែក # | T3-131AWS |
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE TV |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| បណ្តាញ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 125 cm (49.2 inch) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ទម្ងន់ | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |