ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Global Marine 3-axis Intellian t80W w/ 85cm (33.5") Dish & WorldView LNB (T3-91AW2)
Out of stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- t80W
- ផ្នែក #:
- T2-917W2
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t80W-System-T2-917W2
ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Global Marine 3-axis Intellian t80W w/ 85cm (33.5") Dish & WorldView LNB (T2-917W2)
Intellian t80W គឺជាប្រព័ន្ធអង់តែនទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបតាមសមុទ្រដំបូងគេរបស់ពិភពលោក ដែលពិតជាដំណើរការជាមួយសេវាកម្មទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Kuband ជុំវិញពិភពលោកដោយមិនតម្រូវឱ្យ LNBs ផ្លាស់ប្តូរ ឬភ្ជាប់ប្រព័ន្ធឡើងវិញនៅពេលដែលនាវាធ្វើដំណើរពីតំបន់មួយទៅតំបន់មួយ។
3-axis t80W ដែលមានស្ថេរភាពយ៉ាងពេញលេញគឺជាប្រព័ន្ធអង់តែនទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប 85cm ដែលត្រូវបានរចនាឡើងផ្តាច់មុខដើម្បីគាំទ្រការមើលការផ្សាយកម្មវិធីស្តង់ដារ (SD) និង HD ទាំងអស់តាមរយៈ DVB និងស្តង់ដារសេវាកម្មទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប DVB-S2 ចុងក្រោយបង្អស់។
រួមបញ្ចូលជាមួយម៉ូឌុល WorldView™ LNB ដ៏ទំនើបផ្តាច់មុខ ប៉ាតង់ និងបណ្ណាល័យផ្កាយរណបសកលដែលបានរៀបចំទុកជាមុនផ្តាច់មុខរបស់ Intellian t80W អនុញ្ញាតឱ្យអ្នកបញ្ចូលទៅក្នុងឆានែលណាមួយនៅលើផ្កាយរណបដោយគ្រាន់តែចុចប៊ូតុងនៅលើឧបករណ៍បញ្ជាពីចម្ងាយរបស់អ្នក។ t80W នឹងប្តូរដោយស្វ័យប្រវត្តិរវាងការសរសេរកម្មវិធីរាងជារង្វង់នៅអាមេរិកខាងជើង កណ្តាល និងខាងត្បូង និងការសរសេរកម្មវិធីបន្ទាត់រាងប៉ូលនៅអឺរ៉ុប មជ្ឈិមបូព៌ា និងតំបន់អាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក។
បង្កើតឡើងដោយមានស្តង់ដាររំញ័រ និងឆក់ខ្ពស់របស់ Intellian ការរចនាមេកានិចដ៏សាមញ្ញ ប៉ុន្តែទំនើបរបស់ t80W មានសមត្ថភាពទប់ទល់នឹងបរិស្ថានសមុទ្រដ៏ធ្ងន់ធ្ងរបំផុត ហើយត្រូវបានធានាក្នុងការតាមដាន និងចាក់សោរសញ្ញាផ្កាយរណបភ្លាមៗនៅក្នុងគ្រប់លក្ខខណ្ឌអាកាសធាតុ។
ម៉ូឌុល Intellian WorldView™ LNB
Intellian t80W ផ្តល់នូវភាពងាយស្រួលបំផុតក្នុងការតភ្ជាប់អ្នករហូតដល់រាប់ពាន់ទូរទស្សន៍ឥតគិតថ្លៃ ទូរទស្សន៍បង់ប្រាក់ និយមន័យស្តង់ដារ និងកម្មវិធីនិយមន័យខ្ពស់នៅទូទាំងពិភពលោកជាមួយនឹងម៉ូឌុល LNB មួយដែលរួមបញ្ចូលប្រេកង់ច្រើន (8) LO ។
ការទទួលសញ្ញា DVB / DVB-S2
3-axis t80W ដែលមានស្ថេរភាពយ៉ាងពេញលេញគឺជាប្រព័ន្ធអង់តែនទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប 85cm ដែលត្រូវបានរចនាឡើងផ្តាច់មុខដើម្បីគាំទ្រការមើលការផ្សាយកម្មវិធីស្តង់ដារ (SD) និង HD ទាំងអស់តាមរយៈ DVB និងស្តង់ដារសេវាកម្មទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប DVB-S2 ចុងក្រោយបង្អស់។
ច្រកអ៊ីសឺរណិតគ្រប់គ្រងពិសេស
ច្រក Ethernet គ្រប់គ្រងនៅផ្នែកខាងមុខនៃ ACU បើកការភ្ជាប់បណ្តាញដោយផ្ទាល់ និងសាមញ្ញរវាងកុំព្យូទ័រ និង ACU ។ ច្រកគ្រប់គ្រងគាំទ្រការភ្ជាប់បណ្តាញ DHCP តាមលំនាំដើម ដែលអនុញ្ញាតឱ្យកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ IP ដោយស្វ័យប្រវត្តិ និងការចូលទៅកាន់ដំណោះស្រាយគ្រប់គ្រងពីចម្ងាយរបស់ Intellian គឺ Aptus Web ។
បណ្ណាល័យផ្កាយរណបសកល
t80W រួមបញ្ចូលបណ្ណាល័យផ្កាយរណបសកលដែលបានរៀបចំទុកជាមុន ដែលអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកជិះទូកជ្រើសរើសផ្កាយរណបដែលចង់បាននៅពេលធ្វើដំណើរពីតំបន់មួយទៅតំបន់មួយ។ នៅពេលដែលផ្កាយរណបត្រូវបានជ្រើសរើស ម៉ូឌុល WorldView LNB នឹងប្តូរដោយស្វ័យប្រវត្តិទៅប្រេកង់មូលដ្ឋានដែលត្រូវគ្នាដើម្បីទទួលបានសញ្ញា។
សំណង់រឹងមាំ
បង្កើតឡើងដោយមានស្តង់ដាររំញ័រ និងឆក់ខ្ពស់របស់ Intellian ការរចនាមេកានិចដ៏សាមញ្ញ ប៉ុន្តែទំនើបរបស់ t80W មានសមត្ថភាពទប់ទល់នឹងបរិស្ថានសមុទ្រដ៏ធ្ងន់ធ្ងរបំផុត ហើយត្រូវបានធានាក្នុងការតាមដាន និងចាក់សោរសញ្ញាផ្កាយរណបភ្លាមៗនៅក្នុងគ្រប់លក្ខខណ្ឌអាកាសធាតុ។
ការតភ្ជាប់ឥតខ្សែ
វ៉ាយហ្វាយដែលភ្ជាប់មកជាមួយអាចឱ្យ ACU ភ្ជាប់ដោយឥតខ្សែ ហើយអាចបើក និងបិទដោយកុងតាក់។ ឧបករណ៍ឥតខ្សែគ្រប់ប្រភេទដូចជាកុំព្យូទ័រ កុំព្យូទ័រយួរដៃ និងស្មាតហ្វូន អាចត្រូវបានប្រើដើម្បីភ្ជាប់ទៅ ACU និងត្រួតពិនិត្យ គ្រប់គ្រង និងផ្លាស់ប្តូរការកំណត់នៃប្រព័ន្ធឥតខ្សែ។

Specifications
| ម៉ូដែល | t80W |
|---|---|
| ផ្នែក # | T2-917W2 |
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE TV |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 85 cm (33.5 inch) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ប្រេកង់ | Ku BAND |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ទម្ងន់ | 82,2 kg (181,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 114 cm (44.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |