Intellian t240CK 3-axis C-Ku Dual Band Global System ជាមួយនឹង 240cm (94.5inch) Reflector & WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- t240CK
- ផ្នែក #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- កូរ៉េខាងត្បូង
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Global Marine 3-axis Intellian t240CK
t240CK គឺជាអង់តែនដំបូងគេរបស់ពិភពលោកដែលមានសមត្ថភាពទទួលទាំងសេវាទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប HD និង SD នៅលើ C-band និង Ku-band ក្នុងពេលដំណាលគ្នាពីផ្កាយរណបតែមួយ។ កម្មវិធី WorldView LNB ពហុក្រុម និងពហុប៉ូលរបស់ Intellian អនុញ្ញាតឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់អាចភ្ជាប់សេវាកម្មទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបជុំវិញពិភពលោកដោយគ្រាន់តែចុចប៊ូតុងរាល់ពេលដែលនាវាឆ្លងកាត់ទៅកាន់តំបន់សេវាកម្មផ្កាយរណបផ្សេងៗគ្នា។
ជាតិសរសៃរួចរាល់
ម៉ូឌុល Intellian FiberLink ភ្ជាប់អង់តែនទៅផ្នែកខាងក្រោមជាមួយនឹងខ្សែ fiber optic តែមួយដែលមិនបាត់បង់ ដែលអាចដំណើរការបានរហូតដល់ 2000 M ដែលជួយសម្រួលដល់ការដំឡើងកប៉ាល់។ ជាមួយនឹងលទ្ធផល RF ជាច្រើនពីកុងតាក់ពហុកុងទ័រខាងក្រោម ទាំងអ្នកទទួល C- និង Ku-Band អាចត្រូវបានតភ្ជាប់ ដោយផ្តល់នូវបទពិសោធន៍អ្នកប្រើប្រាស់ដ៏គ្មានថ្នេរដល់ភ្ញៀវ និងនាវិកនៅលើយន្តហោះ។
ដំណោះស្រាយការគ្រប់គ្រងពីចម្ងាយ
t240CK អាចចូលប្រើ ត្រួតពិនិត្យ និងគ្រប់គ្រងពីទីតាំងណាមួយក្នុងពិភពលោក ដោយការចូលប្រើកម្មវិធី Aptus Web ដែលភ្ជាប់មកជាមួយរបស់ ACU ដែលអាចឱ្យអ្នករួមបញ្ចូលដើម្បីប្រតិបត្តិសកម្មភាពថែទាំជាប្រចាំជាសេវាកម្មគ្រប់គ្រង។ មុខងារទាំងនេះរួមមានការអាប់ដេតកម្មវិធីបង្កប់ ការត្រួតពិនិត្យប៉ារ៉ាម៉ែត្រតាមដាន ទិន្នន័យដំណើរការការកត់ត្រា និងការវិនិច្ឆ័យប្រព័ន្ធ និងច្រើនទៀត។
Specifications
| ម៉ូដែល | t240CK |
|---|---|
| ផ្នែក # | T3-246AC |
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE TV |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| បណ្តាញ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 240 cm (94 inch) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| ប្រេកង់ | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| ទម្ងន់ | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |