ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណបសកលសមុទ្រ 3-axis Intellian t80Q w/ 85cm (33.5") Reflector & Universal Quad LNB (T3-91AQ)
Out of stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- t80Q
- ផ្នែក #:
- T3-91AQ
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t80Q-System-T3-91AQ
ប្រព័ន្ធទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប Global Marine 3-axis Intellian t80Q w/ 85cm (33.5") Dish & WorldView LNB (T3-91AQ)
ប្រសើរសម្រាប់ទីផ្សារអឺរ៉ុប
Intellian ផ្តល់ដំណោះស្រាយត្រឹមត្រូវសម្រាប់គោលបំណងរបស់អតិថិជនអឺរ៉ុប។ វាសាមញ្ញ ងាយស្រួល អាចទុកចិត្តបាន និងតម្លៃសមរម្យ។ សម្រាប់នាវាដែលអាចត្រូវការការគ្របដណ្តប់ទូរទស្សន៍ជាសកលនាពេលអនាគត ឧបករណ៍បំប្លែងក៏មានសម្រាប់ WorldView LNB Model ផងដែរ។
ការទទួលសញ្ញា DVB / DVB-S2
3-axis t80Q ដែលមានស្ថេរភាពយ៉ាងពេញលេញគឺជាប្រព័ន្ធអង់តែនទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប 85cm ដែលត្រូវបានរចនាឡើងទាំងស្រុងដើម្បីគាំទ្រការមើលកម្មវិធីស្តង់ដារ (SD) និង HD ទាំងអស់ដែលផ្សាយតាមរយៈ DVB និងស្តង់ដារសេវាកម្មទូរទស្សន៍ផ្កាយរណប DVB-S2 ចុងក្រោយបង្អស់។
ច្រកអ៊ីសឺរណិតគ្រប់គ្រងពិសេស
ច្រក Ethernet គ្រប់គ្រងនៅផ្នែកខាងមុខនៃ ACU បើកការភ្ជាប់បណ្តាញដោយផ្ទាល់ និងសាមញ្ញរវាងកុំព្យូទ័រ និង ACU ។ ច្រកគ្រប់គ្រងគាំទ្រការភ្ជាប់បណ្តាញ DHCP តាមលំនាំដើម ដែលអនុញ្ញាតឱ្យកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ IP ដោយស្វ័យប្រវត្តិ និងការចូលទៅកាន់ដំណោះស្រាយគ្រប់គ្រងពីចម្ងាយរបស់ Intellian គឺ Aptus Web ។
បណ្ណាល័យផ្កាយរណបសកល
t80Q រួមបញ្ចូលបណ្ណាល័យផ្កាយរណបសកលដែលបានរៀបចំទុកជាមុន ដែលអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកជិះទូកជ្រើសរើសផ្កាយរណបដែលចង់បាននៅពេលធ្វើដំណើរពីតំបន់មួយទៅតំបន់មួយ។ ការផ្លាស់ប្តូរពីតំបន់មួយទៅតំបន់មួយទៀតគឺសាមញ្ញដូចជាការចុចប៊ូតុងពីរបីនៅលើទូរស័ព្ទ Smart Phone ឬ Tablet របស់អ្នក។
សំណង់រឹងមាំ
បង្កើតឡើងដោយមានស្តង់ដាររំញ័រ និងឆក់ខ្ពស់របស់ Intellian ការរចនាមេកានិចដ៏សាមញ្ញ ប៉ុន្តែទំនើបរបស់ t80Q មានសមត្ថភាពទប់ទល់នឹងបរិស្ថានសមុទ្រដ៏ធ្ងន់ធ្ងរបំផុត ហើយត្រូវបានធានាក្នុងការតាមដាន និងចាក់សោរសញ្ញាផ្កាយរណបភ្លាមៗនៅក្នុងគ្រប់លក្ខខណ្ឌអាកាសធាតុ។
ការតភ្ជាប់ឥតខ្សែ
វ៉ាយហ្វាយដែលភ្ជាប់មកជាមួយអាចឱ្យ ACU ភ្ជាប់ដោយឥតខ្សែ ហើយអាចបើក និងបិទដោយកុងតាក់។ ឧបករណ៍ឥតខ្សែគ្រប់ប្រភេទដូចជាកុំព្យូទ័រ កុំព្យូទ័រយួរដៃ និងស្មាតហ្វូន អាចត្រូវបានប្រើដើម្បីភ្ជាប់ទៅ ACU និងត្រួតពិនិត្យ គ្រប់គ្រង និងផ្លាស់ប្តូរការកំណត់នៃប្រព័ន្ធឥតខ្សែ។

Specifications
| ម៉ូដែល | t80Q |
|---|---|
| ផ្នែក # | T3-91AQ |
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE TV |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 85 cm (33.5 inch) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ប្រេកង់ | Ku BAND |
| ទម្ងន់ | 82,2 kg (181,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 114 cm (44.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |