Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Empty Dome & Baseplate Assembly Empty Dome & Baseplate Assembly (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- ម៉ាក:
- INTELLIAN
- ម៉ូដែល:
- i6 EMPTY DOME
- ផ្នែក #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- កូរ៉េខាងត្បូង
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1.576,00$
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Empty Dome & Baseplate Assembly Empty Dome & Baseplate Assembly (S2-6110)

Specifications
| SHIPS FROM | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| ម៉ូដែល | i6 EMPTY DOME |
| ផ្នែក # | S2-6110 |
| ប្រភេទផលិតផល | SATELLITE TV |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ម៉ាក | INTELLIAN |
| បណ្តាញ | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| ប្រើប្រភេទ | MARITIME |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | DOME |
| ANTENNA SIZE | 37 cm (14.6 inch) |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Intellian i3 គាំទ្រ
សន្លឹកទិន្នន័យ INTELLIAN i3
សៀវភៅណែនាំ INTELLIAN i3
ការណែនាំអំពីការដំឡើង INTELLIAN i3 រហ័ស
Write a Review