Thuraya WE Satellite Hotspot
In stock
- ម៉ាក:
- THURAYA
- ផ្នែក #:
- WE
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
ស៊ីមតែមួយ ហតស្ប៉តរបៀបពីរ
Thuraya WE គឺជាចំណុចក្តៅតែមួយគត់នៅក្នុងទីផ្សារដែលផ្តល់នូវសមត្ថភាពមុខងារពីរ។ វាពង្រីកការគ្របដណ្ដប់លើទិន្នន័យដោយផ្តល់ជូននូវសេវាទិន្នន័យអ៊ីនធឺណិតតាមផ្កាយរណប និង LTE ដែលអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកផ្លាស់ទីចូល និងចេញពីតំបន់គ្របដណ្តប់លើដីបានយ៉ាងងាយស្រួល។
ការជ្រើសរើសបណ្តាញដោយដៃ ឬដោយស្វ័យប្រវត្តិ
Thuraya WE អនុញ្ញាតឲ្យអ្នកផ្លាស់ប្តូរដោយភាពបត់បែនរវាងបណ្តាញ ដោយរៀបចំមុខងារប្តូរបណ្តាញដោយស្វ័យប្រវត្តិនៅលើចំណុចប្រទាក់បណ្តាញ ឬកម្មវិធីទូរស័ព្ទឆ្លាតវៃ។ ហតស្ប៉តនឹងប្តូរដោយស្វ័យប្រវត្តិពីបណ្តាញលំនាំដើមរបស់អ្នកទៅបណ្តាញផ្សេងទៀតនៅពេលដែលអ្នកអស់ការរ៉ាប់រង។
ការហៅទូរសព្ទ និងសារជាអក្សរនៅក្នុងរបៀបផ្កាយរណប
កម្មវិធី Thuraya WE បំប្លែងឧបករណ៍ឆ្លាតវៃរបស់អ្នកទៅជាទូរស័ព្ទផ្កាយរណប វាអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកចូលប្រើបញ្ជីទំនាក់ទំនងទូរស័ព្ទដែលមានស្រាប់របស់អ្នក ដើម្បីធ្វើការហៅទូរសព្ទតាមផ្កាយរណប និងសារ SMS នៅពេលដែលមុខងារផ្កាយរណបត្រូវបានជ្រើសរើស។
ចំណុចប្រទាក់ងាយស្រួលប្រើ
ដើម្បីគ្រប់គ្រង hotspot យ៉ាងពេញលេញ Thuraya បានបង្កើតចំណុចប្រទាក់ងាយស្រួលប្រើដែលអាចចូលប្រើបានទាំងតាមរយៈបណ្តាញ ឬតាមរយៈកម្មវិធីទូរស័ព្ទដែលអាចប្រើបានជាមួយប្រព័ន្ធ iOS និង Android ។
ការទំនាក់ទំនងបង្រួបបង្រួម
ជាមួយ Thuraya WE អ្នកអាចបំប្លែងតំបន់ណាមួយទៅជា Wi-Fi hotspot ភ្ជាប់ឧបករណ៍ និងកម្មវិធីរបស់អ្នកទាំងអស់ រីករាយនឹងអ៊ីនធឺណិតដោយភ្ជាប់ឧបករណ៍ឆ្លាតវៃរហូតដល់ 10 ទៅកាន់ Thuraya WE Wi-Fi hotspot ក្នុងកាំ 30 ម៉ែត្រ ឬច្រើនជាងនេះ។
ទម្ងន់ស្រាល និងប្រើប្រាស់បានយូរ
មានទម្ងន់ត្រឹមតែ 1 គីឡូក្រាមប៉ុណ្ណោះ Thuraya WE មានពន្លឺតូច និងអាចចល័តបាន ដោយផ្តល់ជូននូវការភ្ជាប់សំឡេង និងទិន្នន័យនៅពេលធ្វើដំណើរ។ វាទទួលបានចំណាត់ថ្នាក់ការពារ Ingress ដែលត្រូវបានទទួលស្គាល់ជាសកល IP54 ដែលផ្តល់នូវការការពារពីធូលី និងការបាញ់ទឹកពីគ្រប់ទិសទី ដើម្បីទប់ទល់នឹងបរិស្ថានដ៏អាក្រក់។
Specifications
| SHIPS FROM | DUBAI, UAE |
|---|---|
| ផ្នែក # | WE |
| ប្រភេទផលិតផល | អ៊ីនធឺណេតផ្កាយរណប |
| តំបន់ប្រើប្រាស់ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ម៉ាក | THURAYA |
| បណ្តាញ | THURAYA |
| សេវាកម្ម | THURAYA IP |
| ប្រើប្រភេទ | PORTABLE |
| ប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់ | TERMINAL |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ប្រេកង់ | L BAND (1-2 GHz) |
| លក្ខណៈពិសេស | INTERNET, EMAIL |
| CONSTELLATION | 2 ផ្កាយរណប |
| ប្រវែង | 230 mm |
| ទទឹង | 197 mm |
| ជម្រៅ | 24 mm |
| ទម្ងន់ | 1.0 kg |
Thuraya WE ផែនទីគ្របដណ្តប់

បណ្តាញផ្កាយរណបដ៏រឹងមាំរបស់ Thuraya ផ្តល់នូវការគ្របដណ្តប់នៅទីតាំងដាច់ស្រយាលបំផុត ដោយធានាបាននូវទំនាក់ទំនងផ្កាយរណបដែលមិនមានការកកស្ទះ ដើម្បីរក្សាអ្នកឱ្យភ្ជាប់បានគ្រប់ពេលវេលា។ ពីការរចនាផ្កាយរណបប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត ដល់ភាពជឿជាក់នៃឧបករណ៍ និងគ្រឿងបន្លាស់របស់ Thuraya នីមួយៗ យើងផ្តល់នូវដំណោះស្រាយទំនាក់ទំនងផ្កាយរណបដ៏ល្អឥតខ្ចោះលើសពីព្រំដែននៃប្រព័ន្ធដីគោក និងបណ្តាញកោសិកា។
បណ្តាញ Thuraya មិនគ្របដណ្តប់អាមេរិកខាងជើង ឬខាងត្បូងទេ។