BEAM Iridium Aktiv Antenna (RST740)
In stock
- BREND:
- BEAM
- HİSSƏ №:
- RST740
- ORIGIN:
- Amerika Birləşmiş Ştatları
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Aktiv Antena (RST740)
Beam RST740 Iridium Aktiv Antena, yüksək keyfiyyətli qutusu olan kiçik, omni-şüalı antenadır. Uzun RF kabellərinin lazım olduğu Iridium BEAM dokları və terminalları üçün işləmək üçün hazırlanmışdır. Bu məhsul yalnız aktiv kabellərlə istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur. 23m-dən 100m-dən (328 fut) çox olan kabel çəkilişlərinə imkan verir. O, tamamilə bir enerji təchizatı ilə gəlir [15V DC çıxışı].
Quraşdırma 20m / 60' -dən çox olduqda, 100m / 300' -ə qədər daha nazik və ucuz kabelin işləməsinə imkan verən Aktiv/İşlək Iridium antenası istifadə etmək daha sərfəlidir, bu, passiv Iridium antenası ilə heç vaxt mümkün olmazdı. Aktiv Antena RST740 bütün Beam məhsullarında və hər hansı Iridium cihazlarında işləyəcək, lakin antenaya RF xətti boyunca enerji gücləndirilməsini idarə etmək üçün istifadə üçün təsdiq edilmiş Beam Aktiv Antena kabeli tələb olunur.
Qeyd: Aktiv Antenanın Standart Kabellərlə birləşdirilməsi Antenaya zərər verəcəkdir.
Specifications
| HİSSƏ № | RST740 |
|---|---|
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK TELEFONU |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | 100% GLOBAL |
| BREND | BEAM |
| ŞƏBƏKƏ | IRIDIUM |
| XİDMƏT | IRIDIUM VOICE |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | DƏNİZ |
| AKSESUAR NÖVÜ | ANTENNA |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| UYĞUN | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| XÜSUSİYYƏTLƏRİ | ACTIVE |
| SERTİFİKATLAR | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• İridium təsdiq edilmiş
• Yüksək keyfiyyətli qutu
• Aktiv anten
• Pol/Mast montajı
• Ağ kiçik ölçü/iz
• Omni istiqamətli
• Uzun kabel xətləri dəstəkləyir
• Güc ayrıcı qutusu daxildir (tələb olunan 9-32 VDC)
• 12 aylıq təmir və ya dəyişdirmə zəmanəti