DAYANDIRILDI - Beam İki Modlu İridium / GPS Antenası (RST702)
calcActive())">
TELEFONLAR | PLANLAR | PAKETLƏR | AKSESUARLAR | KİRALAMALAR | DƏSTƏK
In stock
- BREND:
- BEAM
- HİSSƏ №:
- RST702
- ORIGIN:
- Amerika Birləşmiş Ştatları
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Beam-Iridium-GPS-Antenn-RST702
Beam İki Modlu Iridium / GPS Antenası (RST702)
Beam RST702 iki modlu Iridium & GPS antenası, əsasən dəniz tətbiqləri üçün hazırlanmışdır. Antena, PVC boru ilə tam təchiz olunmuşdur, 30 sm (11.8 düym) bu, onu təhlükəsiz şəkildə quraşdırmağa imkan verir, qoşucuların mühitə məruz qalmasının qarşısını alır. Antena GPS üçün SMA dişi qoşucu və Iridium üçün SMA ilə təchiz olunmuşdur və bütün Beam izləmə məhsulları və ya digər Iridium / GPS əsaslı cihazlarla işləyəcəkdir.
Specifications
| HİSSƏ № | RST702 |
|---|---|
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK TELEFONU |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | 100% GLOBAL |
| BREND | BEAM |
| ŞƏBƏKƏ | IRIDIUM |
| XİDMƏT | IRIDIUM VOICE |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | FIXED, DƏNİZ |
| AKSESUAR NÖVÜ | ANTENNA |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -40°C to 70°C |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| UYĞUN | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A |
| XÜSUSİYYƏTLƏRİ | GPS, PASSIVE |
| SERTİFİKATLAR | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 80,5 mm (3,17 pouces) |
| DIAMETER | 76,2 mm (3 bustos) |
| ÇƏKİ | 127 grammes (0,28 lb) |
Feature
• İridium təsdiq edilmiş
• Hava şəraitinə davamlı Polimer
• Çətin mühitlər üçün hazırlanmış
• SMA qoşucu
• Çox aşağı profil
• ABŞ-da istehsal edilmişdir
• 12 aylıq təmir və ya dəyişdirmə zəmanəti
Write a Review