Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE) üçün Beam IsatDock LITE
In stock
- BREND:
- BEAM
- MODEL:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE) üçün Beam IsatDock LITE
Inmarsat-ın IsatPhone Pro üçün Beam IsatDock LITE quru və dəniz proqramları üçün standart səs və *məlumat xidmətlərinə asan giriş tələb olunan müxtəlif proqramlarda yarı daimi quraşdırmaya imkan verir.
IsatDock LITE, IsatPhone Pro-nun həmişə işə salınmasına və daxil olan zəngləri qəbul etməyə hazır olmasına imkan verir ki, bu da Bluetooth aksesuarı və ya əlavə məxfilik telefonu vasitəsilə cavablandırıla bilər. IsatPhone Pro telefonu Dock-a etibarlı şəkildə oturur, bu da açarla kilidlənə bilər, digər xüsusiyyətlərə telefonun doldurulması, USB *data portu, quraşdırılmış zəng səsi daxildir və antenna və enerjinin daimi istifadəyə hazır olan Dock-a qoşulmasına imkan verir. IsatPhone Pro telefonu dokun yuxarı hissəsindəki düyməni basmaqla asanlıqla daxil edilir və çıxarılır ki, bu da tələb olunduqda Dock-dan uzaqda istifadəni çox asanlaşdırır.
Specifications
| MODEL | ISD LITE |
|---|---|
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK TELEFONU |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BREND | BEAM |
| ŞƏBƏKƏ | INMARSAT |
| XİDMƏT | INMARSAT VOICE |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | FIXED, DƏNİZ, MAŞIN |
| AKSESUAR NÖVÜ | DOCKING STATION |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| UYĞUN | ISATPHONE PRO |
Feature
Beam IsatDock LITE Xüsusiyyətləri
• Telefonu həmişə şarjlı saxlayır
• Tənzimlənən daxili zəng
• Tənzimlənən parlaqlıq ilə Status LED
• Universal RAM braketi daxildir
• Səs və məlumat dəstəyi
• Könüllü məxfilik telefonu
• İncə dizayn
• Yüksək keyfiyyətli ABS plastik
• Tək hərəkətli daxiletmə mexanizmi
• Daxiletmə təlimatları
• Tək düymənin buraxılması
• Açar kilidlənə bilər
• Universal montaj variantları
• Möhkəm GSPS/GPS antenna bağlantısı
• Əlçatan idarəetmə düymələri
• 24 ay zəmanət
What's included
Nə Daxildir:
• IsatDock LITE
• Universal Montaj Braketi (RAM)
• Telefonun kilidlənməsi Açarı
• 10-32V DC Elektrik kabeli
• İstifadəçi Təlimatı
• Tez Başlanğıc Bələdçisi