Specifications
| MODEL | 9505A |
|---|---|
| HİSSƏ № | APKT0401 |
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK TELEFONU |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | 100% GLOBAL |
| BREND | IRIDIUM |
| ŞƏBƏKƏ | IRIDIUM |
| XİDMƏT | IRIDIUM VOICE |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | EL |
| AKSESUAR NÖVÜ | HANDSET |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| XÜSUSİYYƏTLƏRİ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| BÜRCÜ | 66 PEYK |
| Danışıq vaxtı | UP TO 3.2 HOURS |
| GÖZLƏMƏ VAXTI | UP TO 30 HOURS |
| UZUNLUK | 158 mm |
| EN | 62 mm |
| DƏRİNLİK | 59 mm |
| ÇƏKİ | 375 grams (13.2 oz) |
Iridium Qlobal Əhatə Xəritəsi

Iridium yer üzünü tam əhatə edən (okeanlar, hava yolları və Qütb bölgələri daxil olmaqla) həqiqətən qlobal peyk səs və məlumat həllərinin yeganə təchizatçısıdır. Iridium telefonları başqa heç bir əlaqə formasının mövcud olmadığı ucqar ərazilərə və oradan əsas rabitə xidmətləri təqdim edir.