Iridium 9575 PTT + Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT) Paketi
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT) Paketi (EXTRMDD-PTT-W1)
Simsiz telefonun möhkəm premium uzaqdan dinamik mikrofonu Beam Extreme Docking Station-a qoşulduqda hər vəziyyətdə mükəmməl aydın səs verir. Mikrofonda yüksək toxunma qabiliyyətinə malik PTT düyməsi var ki, bu da hər dəfə basdığınız zaman həm mexaniki, həm də səsli rəy təmin edir, beləliklə siz zənginizin göndərildiyini bilirsiniz.
| Məxfilik Telefonu (Xətli Giriş/Çıxış) | DriveDOCK yuvasının altındakı 4 qütblü 3,5 mm audio yuvası. |
| Xarici Dinamik və Mikrofon | Dinamik üçün kabel dəzgahında bir üfüqi 2 pinli Microfit konnektoru və mikrofon üçün bir şaquli 2 pinli Microfit konnektoru. |
| Data Port (USB) | USB Mini-B 5 pinli dişi (USB Slave). USB 2.0 uyğun, CDC Serial profili. |
| Siqnal (Xəbərdarlıq) Döngəsi | Siqnal rejimi: “Normal olaraq Bağlı” Döngə GİRİŞ-ÇIXA 50 m-ə qədər kabel ardıcıl olaraq bir neçə düyməni işlədir. Qəhvəyi tel Giriş, Yaşıl tel Çıxışdır. |
| Horn Çıxışı / Audio Sistemi Səssiz | Kabel dəzgahında mavi tel. Açıq kollektor çıxışı 120 mA-a qədər cərəyan qəbulu qabiliyyəti ilə 12V və ya 24V DC ilə əlaqələndirilə bilər. |
| Elektrik kabeli | 4 yollu Microfit yuvası. +Vin (Qırmızı tel), 0V (GND, Qara tel) və ACC (On/Off Sense, Sarı tel). 9-32VDC tolerantdır. ACC hissi: Yüksək (1) > +7Vdc Aşağı (0) 0V < +5Vdc |
| LEDlər/Düymələr | Bluetooth, Zəng, İzləmə, Səssiz, Yuxarı və Aşağı |
| HİSSƏ № | EXTRMDD-PTT-W1A + 9575PTT |
|---|---|
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK TELEFONU, SATELLITE PTT |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | 100% GLOBAL |
| BREND | IRIDIUM |
| ŞƏBƏKƏ | IRIDIUM |
| XİDMƏT | IRIDIUM PTT |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | MAŞIN |
| AKSESUAR NÖVÜ | BUNDLE |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| UYĞUN | IRIDIUM PTT |
• Davamlı və etibarlı mikrofon/dinamik telefon
• IP55 hava şəraitinə uyğunluq, qurulmuş vibrasiya və düşməyə davamlıdır
• Təkmilləşdirilmiş aydın səs keyfiyyəti
• Mövcud BEAM DriveDOCK Extreme ilə uyğun gəlir
• Iridium Şəbəkəsinin HƏM Telefon və PTT rejimlərini dəstəkləyir
• PTT səsini xarici kabin dinamikinə gücləndirmək imkanı
• Sol və ya sağ yan mötərizə montajı
• Əlavə qulaqlıq aksesuarları üçün 3,5 mm qulaqlıq yuvası