Iridium AeroAntenna Düz Masta Anten - Braket Montaj (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Düz Masta Antenna - Braket Montaj (AT1621-73)
AeroAntenna Düz Masta Antenna, Iridium 9500, 9505 və ya 9505A peyk telefonları və 9570 portativ dock ilə istifadə üçün, daimi bina içi və ya dəniz tətbiqləri üçün mükəmməl qəbul performansı təqdim edir. O, sərbəst hava əməliyyatı üçün nəzərdə tutulmuşdur. (Yer plani yoxdur.) AT1621-73 düz masta Iridium aksesuarı pol montaj antenası Iridium və Motorola peyk telefonları və müxtəlif sabit yer portativ docking stansiyası sistemləri ilə istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur.
Specifications
| HİSSƏ № | AT1621-73 |
|---|---|
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK TELEFONU |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | 100% GLOBAL |
| BREND | AEROANTENNA |
| ŞƏBƏKƏ | IRIDIUM |
| XİDMƏT | IRIDIUM VOICE |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | FIXED, DƏNİZ |
| AKSESUAR NÖVÜ | ANTENNA |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| UYĞUN | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| XÜSUSİYYƏTLƏRİ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| ÇƏKİ | 226,79 gramas |