Iridium Beam Passiv Antenna Kabel Dəsti - 3m / 9ft (RST931)
In stock
- BREND:
- BEAM
- HİSSƏ №:
- RST931
- ORIGIN:
- Birləşmiş Krallıq
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Iridium Beam Passiv Antenna Kabel Dəsti - 3m / 9.8ft (RST931)
Beam RST931 Iridium 3 m (9 fut) antenna kabeli qəbuledici modulun antennaya yaxın yerləşdiyi və TNC kişi konnektorları ilə əvvəlcədən bağlandığı çox yığcam qurğular üçün çevik quraşdırma variantını təmin edir.
• Iridiumun 3dB İtki Spesifikasiyası daxilində
• Times Mikrodalğalı Kabel
• TNC, Terminala və Antennaya Qoşulmaq üçün Sonlandırıldı
• Tam sınaqdan keçirilmişdir
• Avstraliyada yığılmışdır
Specifications
| HİSSƏ № | RST931 |
|---|---|
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK TELEFONU |
| BREND | BEAM |
| ŞƏBƏKƏ | IRIDIUM |
| AKSESUAR NÖVÜ | CABLE |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| XÜSUSİYYƏTLƏRİ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| UZUNLUK | 3m (9.8') |
| ÇƏKİ | 0.15 kg (0.33 lbs) |