Iridium Certus Maritime 10 GB Planı (3 Aylıq Öhdəlik)
In stock
- BREND:
- IRIDIUM
- HİSSƏ №:
- CERTUS MARITIME 10 GB PLAN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 1-2 BUSINESS DAYS
- SKU:
- IRIDIUM-Certus-Maritime-10-GB-PLAN
Iridium Standard Aylıq fakturalı ödəniş planı əvvəlcədən ödənilmiş hesabın müddətinin bitməsi və ya balansın az olması ilə bağlı narahatlığa ehtiyac olmadan Iridium-un etibarlı, hər yerdə səs və məlumat rabitəsinin rahatlığını təklif edir.
| IRIDIUM CERTUS 1 GB PLAN | |
|---|---|
| AKTİVLƏŞMƏ HAQQI | $0.00 |
| AYLIQ DAXİL OLAN MÜVVADİQ | 10 GB |
| AYLIQ ABUNƏ | 2550.00 ABŞ dolları |
| MÜQAVİLƏDƏN ÇIXAR (MB-HƏR) | 0,60 ABŞ dolları |
| MİNİMUM MÜQAVİLƏ MÜDDƏTİ | 3 AY |
| ERKƏN XİTAM HAQQI | 2495.00 ABŞ dolları |
| DSG (DİNAMİK QRUP PAYLAŞIMI) HÖVVƏLƏMƏSİ Mövcuddur | HƏ |
| DSG ÜCRET | 10% |
| İCTİMAİ STATİK İP (AYDA) | 40.00 ABŞ dolları |
| İNTEQRA NƏZARƏT (AYDA) | 80.00 ABŞ dolları |
| IRIS LBS (AYLIK) | 15.00 ABŞ dolları |
| STREAMING MƏLUMAT MƏLUMATLARI | |
|---|---|
| 14.4 KBPS | 1,99 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| 28 KBPS | 2,99 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| 40 KBPS | 3,99 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| 56 KBPS | 6,99 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| 96 KBPS | 8,99 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| 128 KBPS | 12,95 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| 256 KBPS | 19,95 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| SƏS MƏZƏNNƏLƏRİ | |
|---|---|
| MOBİL VƏ YA ŞƏRT XƏTLİ | 0,99 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| DİGƏR IRIDIUM TELEFONLAR | 0,75 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| DİGƏR PEYK ŞƏBƏKƏLƏRİ | 16,95 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| SƏSLİ poçt | 0,75 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| QISA KODLAR | 0,75 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| XƏBƏRDARLIQ VƏ DİGƏR ZƏNGLƏR | 0,99 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| YERLİ NÖMRƏDƏN İSTİFADƏ EDİLİR | 1,25 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| VIA 2 MƏRHƏLƏ | 1,25 ABŞ dolları / DƏQİQƏ |
| SƏSLİ E-poçta YÖNDƏ EDİN | 0,00 ABŞ dolları |
| MÜŞTƏRİ DƏSTƏK | 0,00 ABŞ dolları |
Bu xidməti ləğv etmək üçün ən azı 30 gün yazılı bildiriş təqdim edilməlidir.
Specifications
| HİSSƏ № | CERTUS MARITIME 10 GB PLAN |
|---|---|
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK İNTERNET |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | 100% GLOBAL |
| BREND | IRIDIUM |
| ŞƏBƏKƏ | IRIDIUM |
| XİDMƏT | IRIDIUM CERTUS LAND |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | FIXED, MAŞIN |
| AKSESUAR NÖVÜ | SIM CARD |
| SIM VALIDITY | 12 MONTHS |
| MƏLUMAT SÜRƏTİ | UP TO 352 / 700 kbps (SEND / RECEIVE) |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| XÜSUSİYYƏTLƏRİ | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| ACTIVATION FEE | $0.00 |
| BÜRCÜ | 66 PEYK |
Iridium Certus Əhatə Xəritəsi

Iridium yer üzünü tam əhatə edən (okeanlar, hava yolları və Qütb bölgələri daxil olmaqla) həqiqətən qlobal peyk səs və məlumat həllərinin yeganə təchizatçısıdır. Iridium telefonları başqa heç bir əlaqə formasının mövcud olmadığı ucqar ərazilərə və oradan əsas rabitə xidmətləri təqdim edir.