Paradiqma Hornet 99
In stock
- BREND:
- PARADIGM
- MODEL:
- HORNET 99
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Paradigm-Hornet-99
Paradiqma Hornet 99
Hornet99 Xarici Paradiqma İnterfeys Modulu (PIM) ilə təchiz edilmiş kompakt ölçülü mobil Qlobal Xpress Sertifikatlı həlldir. Həm optimal performansı, həm də funksionallığı birləşdirən Hornet 99 seriyalı antena sistemi ən qabaqcıl IP peyk xidmətlərinə çıxışı təmin etmək üçün işə salınıb. Terminal Qlobal Xpress şəbəkəsində mümkün olan ən yaxşı performansı təmin etmək üçün nəzərdə tutulmuşdur.
Hornet99 terminalı yüngül, möhkəmdir və tez yerləşdirilir və yığılır. Dizayn tələbkar mühitlərdə sürətli əməliyyat üçün sadə və möhkəmdir. İkili ofset antenası təkmilləşdirilmiş məlumat ötürmə qabiliyyəti və mövcudluğu üçün maksimum səmərəlilik və optimal radiasiya xüsusiyyətlərini təmin edir. O, alətlərə ehtiyac olmadan tez və dəqiq şəkildə yerləşdirən 5 hissəli seqmentli, karbon lifli reflektordan istifadə edir.
İnteqrasiya edilmiş Ka-Band qəbuledicisi BUC, PLL LNB və bütün əlaqəli dalğa ötürücü komponentlərini soyutma fanatlarına ehtiyac duymayan möhürlənmiş kompakt qurğuda yerləşdirir. Antenanın istiqamətləndirilməsi Xarici PIM-in inteqrasiya olunmuş işarələmə yardımı və ya veb-interfeysin göstərmə səhifəsindən istifadə etməklə çox sadə əməliyyatdır, hər ikisi vizual və audio rəy təmin edir. Xarici PIM, qonşu peyklərə təsadüfən işarə etmənin qarşısını alan və Tək Toxunma Kalibrləmə funksiyasını özündə birləşdirən Inmarsat Qlobal Siqnal Kanalına əvvəlcədən sazlanıb.
Tripod alüminiumdan hazırlanmışdır və tənzimlənən ayaqları aşağı profil və geniş əməliyyat izi təmin edir. Antenanın interfeysi tez açılan tutma yolu ilədir.
Terminal, Xarici PIM, ştativ və bütün kabellər xüsusi hazırlanmış pelikazda verilir.
Specifications
| MODEL | HORNET 99 |
|---|---|
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK İNTERNET |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BREND | PARADIGM |
| ŞƏBƏKƏ | INMARSAT |
| XİDMƏT | INMARSAT GX |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | PORTABLE |
| AKSESUAR NÖVÜ | ANTENNA |
| ANTENANIN ÖLÇÜSÜ | 99 cm (40 inch) |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65, IP 66 |
| TEZLİK | Ku BAND |
| ÇƏKİ | 29kg (hors pélicase) |
Feature
• 99 sm Karbon Fiber Seqmentli Reflektor
• 5W Transceiver & Feed
• Az/El Mount və Transceiver Baza Bloku olan ştativ
• PIM Xarici Bölmə
• PIM montaj dəsti və elektrik kabeli
• PLS ilə 1m Kabel Dəsti*
• 2m Ethernet Kabel
• Tranzit Dava(lar)