Thuraya GSM Genişləndiricisi
In stock
- BREND:
- THURAYA
- HİSSƏ №:
- GSM
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Thuraya GSM Genişləndiricisi
Specifications
| HİSSƏ № | GSM |
|---|---|
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK İNTERNET |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| BREND | THURAYA |
| ŞƏBƏKƏ | THURAYA |
| XİDMƏT | THURAYA IP |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | PORTABLE |
| AKSESUAR NÖVÜ | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| XÜSUSİYYƏTLƏRİ | INTERNET |
| BÜRCÜ | 2 PEYK |
| UZUNLUK | 216 mm (8.5") |
| EN | 216 mm (8.5") |
| DƏRİNLİK | 45 mm |
| ÇƏKİ | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya Əhatə Xəritəsi

Thuraya-nın güclü peyk şəbəkəsi sizi hər zaman əlaqə saxlamaq üçün sıxlıqsız peyk rabitəsini təmin edərək ən ucqar yerlərdə əhatə dairəsini təmin edir. İnnovativ peyk dizaynından tutmuş hər bir Thuraya cihazının və aksesuarının etibarlılığına qədər biz yerüstü sistemlərin və mobil şəbəkələrin hüdudlarından kənarda həqiqətən də üstün peyk rabitəsi həllini təqdim edirik.
Thuraya şəbəkəsi Şimali və Cənubi Amerikanı əhatə etmir.