Iridium 9575 (EXTRMDD) üçün Beam DriveDOCK Extreme Docking Station
TELEFONLAR | PLANLAR | BAĞLAMLAR | AKSESUARLAR | İcarəyə | DƏSTƏK
In stock
- BREND:
- BEAM
- MODEL:
- DRIVEDOCK EXTREME
- HİSSƏ №:
- EXTRMDD
- ORIGIN:
- Çin
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-DriveDOCK-Extreme-Iridium
Beam DriveDOCK Extreme Docking Station (EXTRMDD)
BEAM DriveDOCK Extreme hands-free dok həlli Iridium Extreme telefon üçün yüksək keyfiyyətli nəqliyyat quraşdırılmasını təmin edir. Dok-stansiyada yüksək səs keyfiyyəti və hər hansı bir avtomobil və ya təyyarə üçün peşəkar səssiz və ya məxfilik zəngləri təmin etmək üçün daxili əks-sədanın ləğvi və tam dupleks texnologiyaları mövcuddur*.
Iridium Extreme telefonu USB və seriyalı məlumat bağlantısı, telefonun doldurulması və inteqrasiya olunmuş antenna, məlumat və güc bağlantısı ilə təchiz edilmiş dokda təhlükəsiz şəkildə oturur və bu, bütün antenna kabellərini və DriveDOCK-a daimi qoşulmuş enerjini istifadəyə hazır vəziyyətdə saxlamağa imkan verir.
Iridium Extreme telefon cihazı bir düyməni basmaqla daxil edilə və çıxarıla bilən kilidləmə mexanizmi ilə dok stansiyasına etibarlı şəkildə oturur. O, quraşdırılmış vəziyyətdə SOS təcili yardım düyməsini və qulaqlıq yuvasından istifadə etməyə imkan vermək üçün məqsədyönlü şəkildə qurulmuşdur.
DriveDOCK Extreme həmçinin əlavə rahatlıq üçün əlavə məxfilik telefonunun və ya Extreme telefonunun tam funksionallığını başqa yerdə təkrarlayan Ağıllı Məxfilik Telefonunun istifadəsini dəstəkləyir.
* Müstəqil Aeronaviqasiya sertifikatı quraşdırmadan əvvəl alınmalıdır.
- Möhkəm dizayn və tikinti
- Iridium Extreme telefonunu doldurur, istifadəyə hazırdır
- İnteqrasiya edilmiş antena bağlantısı, Iridium və GPS
- İnteqrasiya edilmiş USB bağlantısı
HANDSFREE REJİMİ
. Tam dupleks texnologiyası
. Üstün səs keyfiyyəti
İZLƏMƏ/GPS
. BEAM-in MyBuddy Extreme interfeysləri
PANİK/XƏBƏRDARLIQ
. BEAM-in MyBuddy Extreme interfeysləri
. Iridium Extreme SOS-u dəstəkləyir
İNTEQRASİYA BLUETOOTH?
. Bluetooth dəstəkləyir? səs bağlantısı
DAXİLİ ZİNCİR
SƏS, DATA, SMS, SBD
MƏXFİLLİK TELEFONU (İSTEĞE BAĞLI)
. Kubokdan çıxarıldıqda avtomatik cavab verin
. Telefon və səs ucaldan rejimləri arasında keçid edir
AĞILLI ƏTLƏ (İSTEĞE BAĞLI)
MONTAJ
. Universal montaj vasitəsilə çevik quraşdırma
. Antena, mikrofon və dinamik əlverişli yerdə quraşdırılıb
KEYFİYYƏT
. Rahatlıq üçün 2 illik dəyişdirmə zəmanəti
. 100% zavodda yoxlanılıb
. Tam sertifikatlı, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODEL | DRIVEDOCK EXTREME |
|---|---|
| HİSSƏ № | EXTRMDD |
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK TELEFONU |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | 100% GLOBAL |
| BREND | BEAM |
| ŞƏBƏKƏ | IRIDIUM |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | DƏNİZ, MAŞIN |
| AKSESUAR NÖVÜ | DOCKING STATION |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| UYĞUN | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| XÜSUSİYYƏTLƏRİ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| SERTİFİKATLAR | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,3 pouces) |
| EN | 83 mm (3.3 inches) |
| DƏRİNLİK | 76 mm (3 pouces) |
| ÇƏKİ | 0,48 kg (1,1 lb) |
What's included
Paketin məzmunu
- 1 x DriveDOCK Extreme Docking Cradle
- 1 x Mikrofon
- 1 x Dinamik
- 1 x DC Güc Kabel / Qoruyucu Kit
- 1 x RAM Braketi
- 3 x M4 vintlər və yuyucular
- İstifadəçi kitabçası
- Tez Başlanğıc Bələdçisi