Intellian i6W 2 oxlu Qlobal Dəniz Peyk TV Sistemi, 60 sm (23,6") Qab və WorldView LNB (B4-619W2)
In stock
- BREND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i6W
- HİSSƏ №:
- B4-619W2
- ORIGIN:
- Cənubi Koreya
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 4-6 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-i6W-System-B4-619W2
Intellian i6W 2 oxlu Qlobal Dəniz Peyk TV Sistemi, 60 sm (23,6") Qab və WorldView LNB (B3-611W2)
Intellian-ın i6W kommersiya səviyyəli quruluşu və olduqca güclü siqnal qazancı ilə tanınır. i6W TVRO 2 oxlu stabilləşdirilmiş peyk antenası DISEqC2.0 idarəetmə funksiyası vasitəsilə BİR LNB modulu ilə çox diapazonlu və çox qütblü peyk televiziyası xidmətlərini qəbul edən dünyanın ilk qlobal peyk televiziya antenasıdır.
Intellian-ın eksklüziv WorldView LNB modulu Intellian-ın daxili mühəndislik komandası tərəfindən layihələndirilib və istehsal olunub. Bu yeni LNB Şimali, Mərkəzi və Cənubi Amerikada dairəvi qütbləşmiş proqramlaşdırma ilə Avropa, Yaxın Şərq və Asiya Sakit Okean regionlarında xətti qütbləşmiş proqramlaşdırma arasında problemsiz keçid təklif edir. Dünya Görünüşü? LNB modulu müxtəlif bölgələrə və oradan gedən zaman LNB-nin antena qübbəsi daxilində dəyişdirilməsini köhnəlmişdir.
Hər bir sistem Intellian-ın patentləşdirilmiş WRS ilə tam inteqrasiya olunubmu? və DBT? texnologiya, istifadəçilərə dərəcə sensorlarına və ya giroskoplara etibar etmədən möhkəm siqnalı tez bir zamanda əldə etmək imkanı verir.
i6W həmçinin avtomatik peyk kommutasiyasına malikdir və onu müşayiət edən Antenna İdarəetmə Bölməsi (ACU) yüzdən çox qlobal peyk üçün proqramlaşdırma məlumatını ehtiva edən əvvəlcədən proqramlaşdırılmış, istifadəyə hazır Qlobal peyk kitabxanası ilə təchiz edilir.
Dünya üzrə peyk əhatə dairəsi üçün əla əyləncə həlli olan i6W 70 futdan yuxarı kommersiya gəmiləri və yaxtalar üçün idealdır.
Qlobal peyk xidmətləri uyğunluğu
Intellian i6W sizə çoxlu (8) LO tezliklərini özündə birləşdirən bir LNB modulu ilə bütün dünyada minlərlə Pulsuz TV, Ödənişli TV, Standart Tərifli və Yüksək Tərifli proqramlaşdırmanı birləşdirmək üçün ən yüksək rahatlığı təmin edir.
Hands-free WorldViewTM LNB modulu
2-ci nəsil, patent gözlənilən WorldView LNB modulu Intellian-ın ən son yeniliyidir. ±1000 kHz sabitliyə malik digər TVRO sisteminin LNB-lərindən fərqli olaraq, Intellian WorldView LNB modulu 100 dəfə daha çox dəqiqliyə və daha yüksək siqnal həssaslığına malik olan ±10 kHz-lik ən yüksək sabitlik üzərində qurulub.
Bundan əlavə, bu LNB modulu bütün dünyada çox diapazonlu və çox qütblü peyk televiziyası xidmətlərini alır. Buna görə də, gəmi hər dəfə fərqli peyk xidmət bölgəsinə keçəndə qayıqçıların anten qübbəsinin içərisindəki LNB-ni əl ilə dəyişməyə ehtiyac yoxdur.
DVB-S2 rəqəmsal televiziya qəbulu
HD TV xidmətlərinin bəziləri DVB-S2-yə keçdi və gələcəkdə daha çox olacaq. Intellian-ın təməlqoyma DVB-S2 rəqəmsal TV texnologiyası sayəsində indi qayıqçılar öz sevimli DTH (Birbaşa Evə) əyləncəsindən ev kimi dənizdə həzz ala bilirlər.
Qlobal peyk kitabxana
i6W-ə əvvəlcədən proqramlaşdırılmış qlobal peyk kitabxanası daxildir ki, bu da qayıqçılara bölgədən bölgəyə səyahət edərkən istədikləri peyki seçməyə imkan verir. Peyk seçildikdən sonra WorldView LNB modulu siqnalı qəbul etmək üçün avtomatik olaraq müvafiq yerli tezlikə keçəcək.
Simsiz əlaqə və Aptus mobil
Daxili Wi-Fi ACU-nun simsiz qoşulmasına imkan verir. Kompüterlər, noutbuklar və smartfonlar ACU-ya qoşulmaq və sistemin parametrlərini simsiz olaraq izləmək, idarə etmək və dəyişdirmək üçün istifadə edilə bilər. Wi-Fi vasitəsilə ACU-ya daxil olmaq və iPhone, iPad və ya digər şəbəkə cihazlarından antenanı idarə etmək üçün Intellian Aptus mobil telefonunu yükləmək mümkündür. iPhone və iPad Apple Inc-in qeydiyyatdan keçmiş ticarət nişanlarıdır
Specifications
| MODEL | i6W |
|---|---|
| HİSSƏ № | B4-619W2 |
| MƏHSULUN NÖVÜ | SATELLITE TV |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BREND | INTELLIAN |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | DƏNİZ |
| AKSESUAR NÖVÜ | ANTENNA |
| ANTENANIN ÖLÇÜSÜ | 60 cm (23.6 inch) |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| TEZLİK | Ku BAND |
| SERTİFİKATLAR | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ÇƏKİ | 20 kg (44 lb) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Intellian i6W Əhatə Xəritələri





