Intellian i9P Auto Skew ABŞ / Kanada Dəniz Peyk TV Sistemi (B4-919AA)
In stock
- BREND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i9P
- HİSSƏ №:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Intellian i9P Dəniz Peyk TV Sistemi (B4-919AA)
Intellian i9P 80 futdan yuxarı həm istirahət, həm də ticarət gəmiləri üçün ən güclü və etibarlı peyk TV qəbullarını təklif edir. i9P-nin dəbli dizaynı özünü müasir aerodinamik gəmilərə mükəmməl uyğunlaşdırır.
Geniş Range Search (WRS) və Dynamic Beam Tilting (DBT) texnologiyalarında patent gözlənilən yenilikləri ilə, hətta heç bir lazımsız hərəkət sensoru olmadan, i9P həmişə ən sərt dəniz şəraitində belə CD keyfiyyətli səslə kristal təmiz peyk televiziyasının qəbuluna zəmanət verə bilər. .
i9P-nin ən innovativ dizaynı onun idarəetmə blokunda inteqrasiya olunmuş HD və TriSat modullarıdır. Bu, i9P-ni tarixdə ilk dəniz antennalı televiziya sistemi edir ki, bu da qayıqçılara aparıcı peyk televiziyası xidmət təminatçılarından yüzlərlə HDTV kanalına əlavə konvertasiya alətləri və ya kabel naqilləri olmadan daxil olmaq imkanı verir. Intellian MIM ilə qayıqçılar ev sistemi kimi avtomatik peyk keçidi vasitəsilə kanalları çevirməkdən həzz ala bilərlər. Əlavə məlumat üçün DISH Network MIM quraşdırma təlimatına baxın. Bundan əlavə, bu idarəetmə bloku qayıqçılara çox rahat istifadəçi interfeysi və dünya peyk kitabxanasının tamamlanmış siyahısı ilə PC nəzarətçi proqramı vasitəsilə interaktiv əməliyyat platforması təqdim edir.
i9P həmçinin inteqrasiya olunmuş Avtomatik əyilmə bucağına nəzarət sistemi və yüksək dəqiqlikli GPS sistemini təklif edir ki, bu da təkcə peyk siqnalının qəbulu vaxtının sürətini sürətləndirmir, həm də zəif peyk siqnalının əhatə dairəsində peyk qəbulunun keyfiyyətini artırır.
Siqnal üzərində möhkəm dayanma
Intellian-ın eksklüziv Dynamic Beam Tilting (DBT) yüksək performanslı, daim tənzimlənən subreflektordan istifadə edir ki, bu da gəmi yüksək sürətlə hərəkət edərkən antenanın hər zaman ən güclü siqnal olaraq qalmasına imkan verir.
Daha sürətli siqnal qəbulu
Intellian-ın eksklüziv Geniş Axtarış (WRS) alqoritmi antennaya inanılmaz sürət və dəqiqliklə siqnalı axtarmağa, tapmağa və kilidləməyə imkan verir.
Ən güclü performans
Şimali və Cənubi Amerika, Avropa və bütün dünyada regional xidmət üçün ümummilli əhatə dairəsi ilə 85 sm reflektor diametri.
Sevimli HDTV kanallarınızı kökləyin
Intellian-ın i9P Ku-bandından HD kanalları təqdim edir. HD modulu problemsiz inteqrasiya və asan quraşdırma üçün Intellian i9P-nin Antenna İdarəetmə Bölməsinə əslində quraşdırılmışdır.
Quraşdırılmış GPS
Intellian i9P daha asan əməliyyat və daha sürətli siqnal əldə etmək üçün daxili GPS daxildir.
Simsiz əlaqə və Aptus mobil
Daxili Wi-Fi ACU-nun simsiz qoşulmasına imkan verir. Kompüterlər, noutbuklar və smartfonlar ACU-ya qoşulmaq və nəzarət etmək, sistemin parametrlərini simsiz olaraq idarə etmək və dəyişdirmək üçün istifadə edilə bilər. Wi-Fi vasitəsilə ACU-ya daxil olmaq və iPhone, iPad və ya digər şəbəkə cihazlarından antenanı idarə etmək üçün Intellian Aptus mobil telefonunu yükləmək mümkündür. iPhone və iPad Apple Inc-in qeydiyyatdan keçmiş ticarət nişanlarıdır.
Hamısı bir yerdə sistem
Avtomatik əyilmə bucağına nəzarət sistemi, GPS və defolt seçim kimi təqdim edilən genişləndirilmiş hündürlük diapazonu i9P-yə zəif peyk siqnalının əhatə dairəsində gücləndirilmiş siqnal qəbuluna və gəminin üzdüyü yerdə dəqiqliyə və asan işləməyə imkan verir.

Specifications
| MODEL | i9P |
|---|---|
| HİSSƏ № | B4-919AA |
| MƏHSULUN NÖVÜ | SATELLITE TV |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BREND | INTELLIAN |
| ŞƏBƏKƏ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | DƏNİZ |
| AKSESUAR NÖVÜ | ANTENNA |
| ANTENANIN ÖLÇÜSÜ | 85 cm (33.5 inch) |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| TEZLİK | Ku BAND |
| SERTİFİKATLAR | CE COMPLIANCE, FCC |
| ÇƏKİ | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Tam Avtomatlaşdırılmış Sistem
Avtomatik peyk axtarışı və identifikasiyası. Piyadanı sabitləşdirmək üçün 2 oxlu pilləli mühərriklər.
Təkmilləşdirilmiş Antena
Yüksək səmərəli 34 düymlük parabolik antenna 44 dBW minimum EIRP-yə imkan verir. RHCP / LHCP, Şaquli / Üfüqi qütbləşmə.
Geniş Axtarış (WRS) Alqoritmi
Rəqib üsulları əsas lobun dar bant genişliyini axtarır. Bununla belə, Intellian-ın eksklüziv WRS-i yan lobların geniş spektrini axtarır və daha sürətli peyk əldə etməyi təmin edərək, əsas loblara sıçrayır.
Tam Avtomatlaşdırılmış Rəqəmsal Video Yayım (DVB)
CPLD ilə eyniləşdirmə DVB dekoderi yüksək sürətli identifikasiyaya imkan verir.
Dynamic Beam Tilting (DBT) Texnologiyası
Yüksək sürətli subreflektor oxun kənarında fırlanır, siqnal gücünü saniyədə 50 dəfə yoxlayır və izləmə istiqamətini kompensasiya edir. Əsas reflektorun daha az hərəkət etməsi daha az səs-küy deməkdir və məhsulun ömrünü uzadır.
DVB-S2 Siqnal İdentifikasiyası
DVB-S2 Dekoderindən istifadə edərək yüksək sürətli identifikasiya.
Yeni Tip Antenna İdarəetmə Bölməsi
• Peyk məlumatlarını dəyişdirmək və yeniləmək asandır
• Asan antenanın vəziyyətinin yoxlanılması və avtomatik diaqnoz
• PC interfeysindən istifadə edərək asan antenna idarəsi
Avtomatik qütbləşməyə (əyri bucaq) nəzarət
Xətti Üfüqi / Şaquli Polarizasiya üçün Avtomatik Çarpma Bucağına Nəzarət Sistemi (-90°~ +90°).
Daxili GPS və NMEA 0183 İnterfeys Portu
i9P daha sürətli siqnal əldə etmək üçün Antena Bölməsinin içərisində quraşdırılmış GPS daxildir. Gəminin GPS-i ACU-nun arxa panelindəki NMEA 0183 portu vasitəsilə də qoşula bilər.
Intellian i9P Əhatə Xəritələri





