Intellian t130W 3-oxlu Qlobal Dəniz Peyk TV Sistemi, 125 sm (49,2") Qab və WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- BREND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130W
- HİSSƏ №:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3-oxlu Qlobal Dəniz Peyk TV Sistemi, 125 sm (49,2") Qab və WorldView LNB (T2-1317W2)
Intellian-ın t130W modeli daha böyük yaxtaların, işçi qayıqların və 80' və yuxarı ticarət gəmilərinin ehtiyaclarını ödəmək üçün idealdır. 3 oxlu sabitləşdirmə, geniş hündürlük diapazonu və kabelin açılmaması ilə qeyri-məhdud azimutla bu antenalar hətta ekvatorun yaxınlığında və ya Qütb bölgələrində işləyərkən qəbul edə bilir. Onlar ən sərt dəniz və hava şəraitinə tab gətirmək üçün dizayn edilmiş, istehsal edilmiş və sınaqdan keçirilmişdir.
Intellian WorldView LNB - Dünyanı qəbul etmək üçün qurulmuş bir antenna sistemi
Intellian şirkətinin daxili mühəndisliyi tərəfindən dizayn edilmiş və istehsal edilmiş eksklüziv Intellian WorldView LNB modulu Şimali, Mərkəzi və Cənubi Amerikada dairəvi qütbləşmiş proqramlaşdırma ilə Avropa, Yaxın Şərq və Asiya Sakit Okean regionunda Universal Quad LNB istifadə edərək xətti polarizasiyalı proqramlaşdırma arasında qüsursuz keçid təklif edir. quraşdırılmış Avtomatik əyilmə bucağına nəzarət sistemi.
Sorunsuz Qlobal Peyk TV Qəbulundan həzz alın
Dünyanın hər yerindən çox diapazonlu və çox qütblü peyk televiziyası xidmətlərini qəbul etmək imkanı ilə gəmi başqa peyk televiziyası xidmət bölgəsinə keçdikdə gəmiçilərin antenanın günbəzindəki LNB-ni əl ilə söndürməsinə ehtiyac qalmır. Intellian WorldView LNB ilə getdiyiniz hər yerdə peyk televiziyası proqramlarının fasiləsiz qəbulundan həzz alın.
Specifications
| MODEL | t130W |
|---|---|
| HİSSƏ № | T3-131AWS |
| MƏHSULUN NÖVÜ | SATELLITE TV |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BREND | INTELLIAN |
| ŞƏBƏKƏ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | DƏNİZ |
| AKSESUAR NÖVÜ | ANTENNA |
| ANTENANIN ÖLÇÜSÜ | 125 cm (49.2 inch) |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ÇƏKİ | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |