240 sm (94,5 düym) Reflektor və WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC) ilə Intellian t240CK 3 oxlu C-Ku Dual Band Qlobal Sistem
In stock
- BREND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t240CK
- HİSSƏ №:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Cənubi Koreya
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3 oxlu Qlobal Dəniz Peyk TV Sistemi
t240CK eyni peykdən eyni vaxtda C diapazonunda və Ku diapazonunda həm HD, həm də SD peyk TV xidmətlərini qəbul etməyə qadir olan dünyada ilk antennadır. Intellian-ın çox diapazonlu və çox qütblü WorldView LNB gəmisi hər dəfə fərqli peyk xidməti bölgəsinə keçəndə sadəcə bir düyməyə basmaqla istifadəçilərə bütün dünyada istənilən peyk televiziya xidmətinə problemsiz şəkildə qoşulmağa imkan verir.
Fiber Hazır
Intellian FiberLink modulu antenanı 2000 M-ə qədər çəkilə bilən tək, itkisiz fiber-optik kabel ilə aşağıdakı göyərtə qurğularına birləşdirir və gəminin quraşdırılmasını xeyli asanlaşdırır. Aşağıdakı göyərtənin çoxlu açarından çoxsaylı RF çıxışları ilə həm C-, həm də Ku-Band qəbulediciləri birləşdirilə bilər, bu da təyyarədəki qonaqlar və ekipaj üçün qüsursuz istifadəçi təcrübəsi təmin edir.
Uzaqdan İdarəetmə Həlli
ACU-nun daxili Aptus Veb proqram təminatına daxil olmaqla t240CK-a dünyanın istənilən yerindən daxil olmaq, izləmək və idarə etmək olar ki, bu da inteqratorlara idarə olunan xidmət kimi müntəzəm texniki qulluq fəaliyyətlərini həyata keçirməyə imkan verir. Bu funksiyalara proqram təminatının təkmilləşdirilməsi, izləmə parametrlərinin monitorinqi, performans məlumatlarının qeydiyyatı, sistem diaqnostikası və s. daxildir.
Specifications
| MODEL | t240CK |
|---|---|
| HİSSƏ № | T3-246AC |
| MƏHSULUN NÖVÜ | SATELLITE TV |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BREND | INTELLIAN |
| ŞƏBƏKƏ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | DƏNİZ |
| AKSESUAR NÖVÜ | ANTENNA |
| ANTENANIN ÖLÇÜSÜ | 240 cm (94 inch) |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| TEZLİK | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| ÇƏKİ | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |