Intellian t130W Boş Qübbə (S2-13119_B)
Specifications
| MODEL | t130W EMPTY DOME |
|---|---|
| HİSSƏ № | S2-13119_B |
| MƏHSULUN NÖVÜ | SATELLITE TV |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BREND | INTELLIAN |
| ŞƏBƏKƏ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | DƏNİZ |
| AKSESUAR NÖVÜ | DOME |
| ANTENANIN ÖLÇÜSÜ | 125 cm (49.2 inch) |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ÇƏKİ | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
Write a Review