Thales SureLINK IP Telefon Dəsti (PN 1100818-501)
In stock
- BREND:
- THALES
- MODEL:
- SURELINK IP HANDSET
- HİSSƏ №:
- PN 1100818-501
- ORIGIN:
- Amerika Birləşmiş Ştatları
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-SureLink-IP-Handset
Thales SureLink IP Telefon Dəsti (PN 1100818-501)
SureLINK telefon cihazı parmaklarınızın ucunda səsli rabitə və sistem konfiqurasiyası və nəzarəti təmin edən Thales MissionLINK® və VesseLINK™ sistemləri ilə işləyir. Böyük daxili dinamik və səs-küyün ləğvi texnologiyası ilə Thales SureLINK ən səs-küylü mühitlərdə aydın rabitə təmin edir. Bortdakı Fövqəladə Hallar düyməsi ilə təcili zəng edin, Thales Softphone proqramından istifadə edərək gizli şəkildə və ya dinamik vasitəsilə telefon zəngləri etmək və ya qəbul etmək, böyük sensor ekrandan Thales İdarəetmə Portalı vasitəsilə peyk sistemini konfiqurasiya etmək və monitorinq etmək. Terminala Ethernet bağlantısı imkan verir ki, Thales SureLINK telefon cihazı asanlıqla əldə edilə bilən istənilən istənilən yerdə rahat şəkildə yerləşdirilsin. Corning® Gorilla® Glass ekranından istifadə edən bu hava şəraitinə davamlı dizayn, kiçik bir əl paketində ən çətin mühitlərə tab gətirəcəyinə əmindir.
Specifications
| MODEL | SURELINK IP HANDSET |
|---|---|
| HİSSƏ № | PN 1100818-501 |
| MƏHSULUN NÖVÜ | PEYK İNTERNET |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | 100% GLOBAL |
| BREND | THALES |
| ŞƏBƏKƏ | IRIDIUM |
| XİDMƏT | IRIDIUM CERTUS LAND |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | DƏNİZ |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -20°C to 55°C |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| TEZLİK | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| UZUNLUK | 127 mm (5") |
| EN | 76 mm (2.99") |
| DƏRİNLİK | 2.54 mm (0.01") |
| ÇƏKİ | 298 grams (10.51 oz) |
Feature
- Sadə naviqasiya üçün Android əsaslı əməliyyat sistemi
- Yüksək səs-küy mühitlərində istifadə üçün səs-küyün ləğvi texnologiyası ilə dinamik telefon rejimində 90 dB SPL-dən çox yüksək səs səviyyəsi
- Təcili zənglər və GPS yer koordinatlarını göndərmək üçün xüsusi Distress düyməsi
- Ethernet ilə təchiz edilmiş əlaqə Thales SureLINK-i terminaldan 100 metrə qədər genişləndirir
- Sistem konfiqurasiyası və monitorinqi üçün səsli zənglər və Thales İdarəetmə Portalına daxil olmaq üçün Thales Softphone proqramı daxildir.
- Xüsusi PTT düyməsi ilə Iridium Push-to-Talk (PTT) hazırdır