Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Boş Qübbə və Baza Plitəsi Yığılması Boş Günbəz və Əsas Plaka Kompleksi (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- BREND:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i6 EMPTY DOME
- HİSSƏ №:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Cənubi Koreya
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1.576,00 US$
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Boş Qübbə və Baza Plitəsi Quraşdırması Boş Günbəz və Əsas Plaka Yığması (S2-6110)

Specifications
| ÇATDIRILMA | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i6 EMPTY DOME |
| HİSSƏ № | S2-6110 |
| MƏHSULUN NÖVÜ | SATELLITE TV |
| İSTİFADƏ SAHƏSİ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BREND | INTELLIAN |
| ŞƏBƏKƏ | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| TİPİ İSTİFADƏ EDİN | DƏNİZ |
| AKSESUAR NÖVÜ | DOME |
| ANTENANIN ÖLÇÜSÜ | 37 cm (14.6 inch) |
| İŞLƏMƏ TEMPERATURASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Intellian i3 Dəstəyi
INTELLIAN i3 MƏLUMAT VƏQİBƏSİ
INTELLIAN i3 MANUAL
INTELLIAN i3 TEZ QURAŞTIRMA TƏLİMATI
Write a Review