ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Diaktifkan (ASE-9575P-BAGDOCK)
In stock
- JENAMA:
- ASE
- MODEL:
- BAGDOCK
- BAHAGIAN #:
- ASE-9575P-BAGDOCK
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-BAGDOCK
ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Enabled (ASE-9575B)
ASE Bag Dock adalah beg respon pertama yang berfungsi dengan kedua telefon Iridium 9575 Extreme dan 9575 Extreme Push-to-Talk (PTT) (Handsets). ASE Bag Dock direka khusus dan dibina untuk penyebaran cepat bagi pasukan respon pertama untuk bencana alam dan buatan manusia. Bag Dock sangat sesuai untuk digunakan dalam sistem komunikasi respon kecemasan, atau untuk pekerja lapangan jarak jauh atau solo.
Bag Dock mempunyai antena pemasangan magnetik yang boleh diletakkan sama ada di atas bumbung kenderaan atau diletakkan pada mana-mana struktur berdekatan seperti di atas struktur sementara untuk memberikan "pandangan langit" yang terbaik untuk berhubung dengan Iridium dengan cara yang paling kukuh. Pandangan langit ini adalah yang paling kritikal apabila menggunakan perkhidmatan Iridium Push-to-Talk (PTT) yang baru dan berkuasa dari Iridium.
Gunakan antena di dalam kenderaan jika perlu dengan menggunakan cawan sedutan di dalam cermin depan. Bag Dock juga menghapuskan keperluan untuk menggunakan aksesori pengecas Iridium yang dipasang pada asas telefon/handset. Ia meningkatkan telefon dalam dua cara:
Menyediakan port sambungan yang mudah yang menggunakan Pengecas AC atau Pengecas Cerut / Rokok Iridium.
Meningkatkan audio dengan penghantaran bersama Mic Palm (Pembesar suara mikrofon) — kadang-kadang dirujuk sebagai “Fist Mic.”
Bag Dock mempunyai bateri terintegrasi yang boleh memanjangkan penggunaan Iridium 9575 sehingga 12-19 Jam (bergantung kepada penggunaan). Juga disertakan dengan bag dock adalah mic/pembesar suara fist yang direka untuk meningkatkan keberkesanan komunikasi PTT anda. Disertakan dengan kit adalah input audio tambahan jika anda perlu mengintegrasikan ke dalam sistem bunyi kenderaan, atau untuk digunakan dengan pembesar suara luaran.
Bag Dock mempunyai beg kanvas yang kukuh dengan flap velcro yang mudah digunakan untuk mengakses kawasan khusus/bespoke beg seperti antena, kabel, dan lain-lain. Bag Dock juga dilapisi untuk memberikan perlindungan impak dan debu/kotoran untuk kedua-dua Telefon/Handset Iridium 9575 serta Stesen Docking dan Pembesar Suara Mikrofon Palm. Ia menyediakan pakej kompak untuk menyimpan semua aksesori untuk penyebaran cepat dan mudah pada saat-saat akhir—Kami percaya ini adalah penyelesaian paling kompak yang tersedia untuk Iridium 9575.
Specifications
| MODEL | BAGDOCK |
|---|---|
| BAHAGIAN # | ASE-9575P-BAGDOCK |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | ASE |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | PORTABLE |
| JENIS AKSESORI | DOCKING STATION |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PANJANG | 15 cm |
| LEBAR | 11.5 cm |
| KEDALAMAN | 33 cm |
| BERAT BADAN | 1.6 kg (3.5 lbs) |
Feature
[
"Ciri-ciri:
- Beg Pelindung Semua Dalam Satu - Kompak
- Bateri Terintegrasi untuk Operasi yang Diperpanjang
- Penyebaran Pantas
- Memperpanjang Penggunaan Iridium 9575 sehingga 12-19 Jam
- Antena Mod Dua Magnetik (Iridium + GPS)
- Stesen Dok (Cradel) untuk Telefon/Handset Iridium 9575 dan 9575PTT
- Pengecasan Mudah
- Menyediakan Mikrofon dan Pembesar Suara Fist/Palm yang Ditingkatkan
- Penyelesaian tunggal untuk Telefon Iridium 9575 dan 9575 PTT
- Meningkatkan Ketahanan Rangkaian Push-to-Talk (PTT)
- Meningkatkan Audio Mikrofon dan Pembesar Suara Telefon 9575
- Penyebaran yang Mudah - Semua dalam Satu.
- Penyebaran Pantas
- Sambungkan ke Kuasa DC Kenderaan atau Pengecas AC/DC
- Penyambung Audio Tambahan untuk Integrasi Kenderaan"
]