ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| BAHAGIAN # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | ASE |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM, KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | DOCKING STATION |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PANJANG | 33 cm |
| LEBAR | 15 cm |
| KEDALAMAN | 11.5 cm |
| BERAT BADAN | 1.6 kg |
Write a Review