BEAM Iridium Antena Aktif (RST740)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- BAHAGIAN #:
- RST740
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Antena Aktif (RST740)
Antena Aktif Iridium Beam RST740 adalah antena kecil, omni-arah dengan penutup berkualiti tinggi. Ia direka untuk berfungsi pada dok dan terminal Iridium BEAM di mana kabel RF panjang diperlukan. Produk ini direka untuk digunakan hanya dengan kabel aktif. Ia membenarkan jarak kabel dari 23m hingga lebih daripada 100m (328 kaki). Ia dilengkapi dengan bekalan kuasa [15V DC output].
Di mana pemasangan melebihi 20m / 60’, ia menjadi lebih kos efektif untuk menggunakan antena Iridium Aktif/Kuasa yang membenarkan kabel yang lebih nipis dan lebih murah untuk berjalan sehingga 100m / 300’ di mana ini tidak akan pernah mungkin dengan antena Iridium pasif. Antena Aktif RST740 akan berfungsi pada semua produk Beam dan mana-mana peranti Iridium, namun memerlukan kabel Antena Aktif Beam yang diluluskan untuk digunakan bagi menguruskan penguatan kuasa di sepanjang talian RF ke antena.
NOTA: Menggabungkan Antena Aktif dengan Kabel Standard akan merosakkan Antena.
Specifications
| BAHAGIAN # | RST740 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| CIRI-CIRI | ACTIVE |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Iridium diluluskan
• Penutup berkualiti tinggi
• Antena aktif
• Pemasangan tiang/mast
• Saiz/jejak kecil putih
• Arah omni
• Menyokong jalur kabel panjang
• Kotak pemutus kuasa termasuk (diperlukan 9-32 VDC)
• Jaminan pembaikan atau penggantian selama 12 bulan