DISCONTINUED - Antena Iridium / GPS Mod Dual Beam (RST702)
calcActive())">
Beam Dual Mode Iridium / GPS Antenna (RST702)
Antena mod dual Beam RST702 Iridium & GPS, direka terutamanya untuk aplikasi maritim. Antena ini dilengkapi dengan paip PVC, 30cm (11.8 inci) yang membolehkannya dipasang dengan selamat tanpa penyambung terdedah kepada persekitaran. Antena ini dilengkapi dengan penyambung SMA betina untuk GPS dan SMA untuk Iridium dan akan berfungsi dengan semua produk penjejakan Beam atau peranti lain yang berasaskan Iridium / GPS.
Specifications
| BAHAGIAN # | RST702 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| SUHU OPERASI | -40°C to 70°C |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A |
| CIRI-CIRI | GPS, PASSIVE |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 80,5 mm (3,17 pouces) |
| DIAMETER | 76,2 mm (3 bustos) |
| BERAT BADAN | 127 grammes (0,28 lb) |
Feature
• Iridium diluluskan
• Polimer Tahan Cuaca
• Direka untuk persekitaran yang keras
• Penyambung SMA
• Profil sangat rendah
• Dihasilkan di AS
• Jaminan pembaikan atau penggantian selama 12 bulan
Write a Review