Sistem Internet Satelit Maritim Cobham SAILOR 900 VSAT Ka (407090D-00501)
In stock
- JENAMA:
- COBHAM
- MODEL:
- SAILOR 900
- BAHAGIAN #:
- 407090D-00501
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-900-Ka-VSAT-System
Sistem Ku Cobham SAILOR 900 VSAT (407090B-00501)
SAILOR 900 VSAT Ka ialah sistem antena Ka-band stabil 3 paksi yang paling canggih dan boleh dipercayai untuk rangkaian satelit Telenor THOR 7. Reka bentuk dan teknologinya yang unik memperkemaskan proses penggunaan, memperkenalkan faedah pemasangan yang ketara. Semasa beroperasi, SAILOR 900 VSAT Ka membolehkan penyedia perkhidmatan menyampaikan kebolehpercayaan yang tiada tandingan dan masa operasi pautan.
Atribut operasi dan pemasangan yang mengubah permainan SAILOR 900 VSAT Ka dimungkinkan melalui kuasa platform teknologi SAILOR VSAT yang terbukti. Dipandang tinggi oleh penyedia perkhidmatan satkom di seluruh dunia, kemudahan penggunaan, penggunaan pantas dan operasi yang boleh dipercayai yang didayakan oleh teknologi SAILOR VSAT telah mencipta standard industri baharu.
Penanda aras untuk prestasi Ka
SAILOR 900 VSAT Ka dibina untuk menahan keadaan laut yang paling sukar dan masih memberikan sambungan lebar jalur yang tinggi. Ia adalah antena penjejakan terpantas yang tersedia, dengan prestasi dinamik yang unggul dalam semua paksi; berguling, melontar dan menguap. Prestasi tinggi ini bermakna bahawa kapal yang lebih kecil yang lebih terjejas oleh laut bergelora boleh memanfaatkan perkhidmatan THOR 7 sepenuhnya.
Satu revolusi mudah dalam penggunaan VSAT
Sistem antena teknologi SAILOR VSAT termaju seperti SAILOR 900 VSAT Ka memudahkan sepenuhnya proses perolehan dan pemasangan antena VSAT yang dahulunya rumit. Ini menjimatkan masa dan wang. Cobham SATCOM telah mencapai revolusi ini bukan melalui satu kejayaan reka bentuk, tetapi dengan pelbagai ciri dan butiran unik untuk platform teknologi SAILOR VSAT. Sebagai contoh, kabel tunggal antara antena dan peralatan bawah dek untuk RF, kuasa dan data digabungkan dengan Penentukuran Azimuth Automatik dan Penentukuran Kabel Automatik membolehkan 'Pentauliahan Satu sentuhan' yang unik. Brek Motor Dinamik di dalam antena menghilangkan keperluan untuk tali brek mekanikal, memastikan antena disimpan dalam keseimbangan semasa situasi tiada kuasa di laut atau dalam pengangkutan.
Mentakrifkan semula jalur lebar maritim
Mengintegrasikan SAILOR 900 VSAT Ka dengan Penghala Satelit iDirect X7 ialah cara paling bijak, paling menjimatkan kos untuk mengakses perkhidmatan Satelit Tembus Tinggi (HTS) baharu yang terobosan pada THOR 7. Kelajuan yang lebih tinggi, lebih kebolehpercayaan dan penjimatan pemasangan yang terkemuka di kelasnya, bermakna gabungan perkakasan terkini dan perkhidmatan generasi akan datang ini menawarkan sokongan muktamad untuk aplikasi perniagaan, operasi kapal dan kebajikan anak kapal.
Memperkemas akses jauh dan diagnostik
SAILOR 900 VSAT Ka adalah sangat mudah untuk diurus, memastikan penyedia perkhidmatan boleh menawarkan sokongan yang terbaik kepada pelanggan di mana-mana sahaja di dunia. Akses jauh mudah dan ciri diagnostik termasuk pengelogan statistik bulanan, SNMP dan klien e-mel terbina dalam yang menghantar e-mel pengelogan sejarah prestasi sistem secara automatik.
Specifications
| MODEL | SAILOR 900 |
|---|---|
| BAHAGIAN # | 407090D-00501 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| JENAMA | COBHAM |
| RANGKAIAN | VSAT |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 103 cm (41 inch) |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| KEKERAPAN | Ka BAND |
| BERAT BADAN | 126,5 kg. / 279 livres |
| RADOME HEIGHT | 150.0 cm (58.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 130 cm (51.3 inch) |
What's included
TERMASUK DALAM SISTEM
- 407009B-00501 Unit Atas Dek (ADU), termasuk. Pemantul 103cm, BUC 8W, 2x LNB Berbilang Jalur, OMT, Diplexer, Aksesori Pemasangan.
- 407016C-00505 Unit Kawalan Antena (ACU) dengan input Kuasa AC untuk pemasangan rak 19" (1U).
- Manual Pengguna & Pemasangan.
- Kord kuasa AC
- Palam Berbilang NMEA.
- Kabel coax 2x 1m 75 Ohm TX/RX ACU-VMU.
- Kabel Ethernet.