Cobham SAILOR Fleet One Sistem Internet Maritim w/ Kabel 10 Meter (403744A-00591)
In stock
- JENAMA:
- COBHAM
- MODEL:
- FLEET ONE
- BAHAGIAN #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- China
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One menyediakan suara global, data IP serantau sehingga 100kbps dan SMS
Kapal kecil, kuasa besar
Dengan antena yang padat dan ringan serta pemasangan yang mudah, SAILOR Fleet One adalah titik masuk kos rendah ke dunia satcom maritim yang memastikan anda sentiasa terhubung. Ia membolehkan panggilan suara yang boleh dipercayai dan sambungan Internet pada perkhidmatan Fleet One Inmarsat, yang memanfaatkan kuasa konstelasi satelit Inmarsat-4 yang telah ditubuhkan untuk liputan global.
Aplikasi pelbagai
SAILOR Fleet One membolehkan sambungan data sehingga 100kbps dan panggilan suara pada satu talian. Kemampuannya menawarkan fungsi komunikasi yang signifikan untuk pemilik bot yang lebih kecil dan kapal profesional. SAILOR Fleet One mungkin kecil, tetapi ia mempunyai kuasa yang cukup untuk memberikan banyak lebar jalur untuk emel, melayari web, media sosial, dokumen/laporan elektronik dan aplikasi Mesin-ke-Mesin (M2M).
Pemasangan mudah
Oleh kerana antena SAILOR Fleet One kecil dan ringan, ia sangat mudah untuk dipasang. Menghubungkan antena ke peralatan di bawah dek adalah cukup mudah sehingga pemilik yang berminat boleh mengendalikan pemasangan dan penyelenggaraan sendiri. Digabungkan dengan waktu udara yang boleh dipercayai dan harga yang kompetitif, SAILOR Fleet One adalah pengenalan yang sempurna kepada satcom untuk kapal kecil.
Warisan tiada tandingan
SAILOR Fleet One direka dengan standard tinggi yang sama seperti barisan produk SAILOR FleetBroadband yang sedia ada, yang menggunakan satelit Inmarsat-4 yang sama seperti perkhidmatan Fleet One. Kualiti ini dipercayai oleh lebih daripada 45,000 pengguna di seluruh dunia. Dengan kemudahan penggunaan dan ketahanan di hadapan, SAILOR Fleet One boleh dipercayai untuk memberikan komunikasi yang boleh dipercayai dan berkualiti tinggi sama ada berlayar di luar pesisir atau menangkap ikan untuk hidup.
Specifications
| MODEL | FLEET ONE |
|---|---|
| BAHAGIAN # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT, INTERNET SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | COBHAM |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| JENIS AKSESORI | SYSTEM |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| KELAJUAN DATA | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
403050C-00581 SAILOR Fleet One Unit Di Atas Dek
403739A-00581 SAILOR Fleet One Unit Di Bawah Dek
403670A-00500 Thrane IP Handset termasuk. Cradle, Berwayar
37-107338 SAILOR Kabel Antena, 10 meter
83-141368 SAILOR Fleet One CD rom w. UIM,QG,IG