Hughes 9211 BGAN HDR Terminal Internet Satelit Mudah Alih w/ WiFi (3500841-0002)
In stock
- JENAMA:
- HUGHES
- MODEL:
- 9211 BGAN HDR
- BAHAGIAN #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Terminal Internet Satelit Mudah Alih Tanah w/ WiFi
Hughes 9211-HDR yang tahan lasak dan ringan adalah terminal Kadar Data Tinggi yang mesra bajet, ideal untuk media, kerajaan, NGO, penyedia penjagaan kesihatan mudah alih dan banyak lagi, yang menuntut keseimbangan terbaik antara prestasi tinggi, kualiti perkhidmatan dan kos terendah.
9211-HDR mempunyai reka bentuk yang keras, padat, dan bergaya? yang terkecil dan teringan BGAN yang mampu HDR di dunia. Pengguna boleh menyambung pada kelajuan jalur lebar penstriman melebihi 650 kbps dengan ciri-ciri seperti akses WiFi berbilang pengguna terbina dalam.
Antena berkuasa luaran tersedia untuk menyokong sambungan kabel RF yang panjang untuk pemasangan tetap sementara atau tetap. Pengguna juga mempunyai kebebasan untuk menyambung antena penjejakan kenderaan aksesori, membolehkan komunikasi semasa bergerak terus dari terminal 9211-HDR.
Hughes 9211-HDR membolehkan pengguna menghantar dan menerima trafik IP melalui Ethernet dan/atau WiFi 802.11 b/g/n dan suara atau faks melalui sambungan telefon standard. Ia semuanya berasaskan IP dan menawarkan Kelas 1 latar belakang IP atau tahap Kualiti Perkhidmatan (QoS) yang boleh dipilih dan khusus.
Rangkaian perkhidmatan BGAN HDR Inmarsat kini menawarkan kadar penstriman baru dan lebih tinggi. Hughes 9211-HDR menyokong kadar penstriman tertinggi yang tersedia (melebihi 650 kbps) untuk menghantar video dan data kritikal lain dari lapangan. Kadar penstriman asimetri disokong, membolehkan pengguna menyesuaikan perkhidmatan dengan lebih baik kepada pilihan individu mereka untuk mengawal dan meminimumkan kos.
Antara Muka
Sambungan Ethernet (RJ45)
Sambungan POTS untuk suara dan faks (RJ11)
Penyambung antena luaran
Kompas dan nada audio untuk membantu dalam penunjukan antena
Specifications
| MODEL | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| BAHAGIAN # | 3500841-0002 |
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| JENAMA | HUGHES |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT BGAN HDR |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, PORTABLE |
| JENIS AKSESORI | TERMINAL |
| SUHU OPERASI | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| KELAJUAN DATA | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| BURUJ | 3 SATELIT |
| STANDBY TIME | UP TO 36 HOURS |
| PANJANG | 232 mm |
| LEBAR | 292 mm |
| KEDALAMAN | 51 mm |
| BERAT BADAN | 2.019 kg |
What's included
Package Contents:
- Hughes 9211-HDR Terminal
- Pek bateri lithium ion boleh cas
- Kabel Ethernet 5m
- Penyesuai AC/DC, tiga kabel IEC, satu untuk sambungan UK, EU, dan AS