Intellian GX60HP Ka-band, 65sm (25.6") Terminal Xpress Global Kuasa Tinggi
Out of stock
- JENAMA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- GX60
- BAHAGIAN #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX60HP-System
Sistem Antena Marin Intellian v60GX VSAT (V60GX)
Terminal Xpress Global Padat
GX60 ialah terminal stabil maritim padat sedia untuk digunakan pada perkhidmatan jalur lebar Global Xpress (GX) berkelajuan tinggi Inmarsat. Dibina dan dibekalkan dengan modem GX bersepadu, GX60 dipasang dengan mudah dan menyampaikan sambungan berkelajuan tinggi dalam masa yang singkat.
Pemasangan Mudah dan Pantas
Selama bertahun-tahun, menaik taraf sistem komunikasi satelit telah menjadi cabaran logistik, selalunya bergantung pada ketersediaan kren berasaskan pantai dan memerlukan masa lanjutan di pelabuhan.
Saiz kecil GX60, reka bentuk bersepadu dan antara muka pengguna yang intuitif bermakna pengendali boleh memasang dan mentauliahkan terminal dalam jumlah masa yang sama seperti sistem FleetBroadband. Tambahan pula, dengan kelajuan sehingga 50Mbps, GX60 memberikan pulangan pelaburan yang kukuh.
Terminal Komunikasi Lengkap
Peralatan VSAT standard di bawah dek boleh menduduki keseluruhan ruang rak pelayan, bergantung pada konfigurasi rangkaian. Reka bentuk bersepadu GX60 memekatkan berbilang komponen ke dalam satu kotak, membebaskan ruang simpanan berharga di atas kapal.
Terminal Bawah Dek Intellian GX60 (BDT) termasuk Modem Global Xpress bersepadu dan suis Ethernet 8 port, yang membolehkan sambungan IP terus ke penghala Wi-Fi standard atau peranti sedia rangkaian atas kapal. Setelah proses pemasangan mudah selesai, pengguna boleh berada dalam talian dalam masa beberapa minit.
BDT juga dilengkapi dengan antena Wi-Fi sendiri yang membenarkan sambungan wayarles ke PC atau peranti Mudah Alih anda untuk pemantauan dan kawalan terminal melalui perisian Intellian's Aptus.
Specifications
| MODEL | GX60 |
|---|---|
| BAHAGIAN # | GX1-62-111 |
| PRODUCT TYPE | INTERNET SATELIT |
| JENAMA | INTELLIAN |
| RANGKAIAN | INMARSAT |
| PERKHIDMATAN | INMARSAT GX |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM |
| KEKERAPAN | Ka BAND |
| BERAT BADAN | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Peta Liputan Inmarsat Global Xpress (GX).

Peta ini menggambarkan jangkaan liputan Inmarsat berikutan pengenalan komersial Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Kedudukan I-5 F4 yang ditunjukkan dalam peta ini adalah petunjuk sahaja. Peta ini tidak mewakili jaminan perkhidmatan. Liputan Global Xpress Januari 2017.