Telefon Satelit Iridium 9555 + Sarung Pelican 1150 (Pra-Milik, Waranti 12 Bulan)
In stock
- JENAMA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9555 PRE-OWNED
- BAHAGIAN #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
Iridium ialah satu-satunya penyedia penyelesaian suara dan data satelit yang benar-benar global dengan liputan lengkap bumi (termasuk lautan, saluran udara dan Wilayah Kutub). Telefon Iridium menyampaikan perkhidmatan komunikasi penting ke dan dari kawasan terpencil yang tiada bentuk komunikasi lain tersedia.
Iridium 9555 adalah komunikasi mudah alih yang paling boleh dipercayai. Ia adalah alat yang dibina secara lasak, bukan mainan. Ia tidak akan bermain permainan, mengambil gambar atau memainkan MP3. Apa yang akan dilakukan ialah kerja. Dimana - mana. Tanpa terkecuali. Ia direka bentuk untuk menahan persekitaran yang paling sukar di dunia, jadi pelanggan yang paling sukar di dunia boleh bergantung padanya sebagai talian hayat yang kritikal pada bila-bila masa dan di mana sahaja keperluan membawa mereka.
Reka bentuk inovatif telefon satelit Iridium 9555 menawarkan saiz yang dikurangkan dengan ketara, faktor bentuk yang lebih mesra tangan, antara muka pengguna yang intuitif dan ciri baharu seperti antena yang disimpan secara dalaman. Ia padat, ringan dan mudah digunakan, menampilkan skrin yang lebih cerah, telefon pembesar suara, Perkhidmatan Pemesejan Ringkas (SMS) dan keupayaan e-mel yang dipertingkatkan serta port data mini USB yang dipertingkatkan. Telefon 9555 direka bentuk untuk bertahan dan berprestasi baik dalam persekitaran paling lasak, terpencil dan perindustrian di dunia, termasuk tahan air dan kejutan. Digabungkan dengan satu-satunya rangkaian komunikasi yang menyediakan liputan yang benar-benar global, 9555 memberikan perkhidmatan komunikasi yang boleh dipercayai, selamat, masa nyata, kritikal misi yang diharapkan oleh pengguna Iridium.
Specifications
| SHIPS FROM | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODEL | 9555 PRE-OWNED |
| BAHAGIAN # | BPKT0801 |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | IRIDIUM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | MARITIM, PORTABLE |
| JENIS AKSESORI | HANDSET |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| SUHU OPERASI | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| KELAJUAN DATA | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| CIRI-CIRI | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| MASA BERCAKAP | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| PANJANG | 143 mm |
| LEBAR | 55 mm |
| KEDALAMAN | 30 mm |
| BERAT BADAN | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Ciri-ciri Iridium 9555
Reka bentuk gred industri untuk ketahanan yang tiada tandingan
Jejak fizikal padat untuk mudah alih yang diperkemas
Antara muka pengguna yang intuitif untuk fungsi luar biasa
Keupayaan pemesejan SMS dan e-mel yang dipertingkatkan
Telefon pembesar suara bersepadu
Alat dengar dan keupayaan bebas tangan
Antena yang disimpan secara dalaman
Port data mini-USB dan sokongan untuk telefon sebagai modem
21 bahasa menu yang disokong
Paparan
Paparan grafik bercahaya 200 aksara
Meter kelantangan, isyarat dan kekuatan bateri
Pad kekunci tahan cuaca yang bercahaya
Ciri Panggilan
Telefon pembesar suara bersepadu
Sambung pantas ke mel suara Iridium
SMS dua hala dan keupayaan e-mel pendek
Kod Akses Antarabangsa Pra-boleh diprogramkan (00 atau +)
Peti mel untuk mesej suara, angka & teks
Nada dering dan isyarat boleh dipilih (8 pilihan)
Ingatan
Buku alamat dalaman 100 kemasukan, dengan kapasiti untuk berbilang nombor telefon, alamat e-mel dan nota
Buku alamat kad SIM dengan kapasiti 155 kemasukan
Sejarah panggilan mengekalkan panggilan yang diterima, terlepas dan didail
Ciri Kawalan Penggunaan
Pemasa panggilan boleh dikonfigurasikan pengguna untuk mengurus kos
Kunci pad kekunci dan kunci PIN untuk keselamatan tambahan
What's included
Peta Liputan Global Iridium 9555

Iridium menyampaikan perkhidmatan komunikasi penting ke dan dari kawasan terpencil di mana tiada bentuk komunikasi lain tersedia. Dikuasakan oleh buruj global yang unik dan canggih yang terdiri daripada 66 satelit Orbit Bumi Rendah (LEO) pautan silang, rangkaian Iridium® menyediakan sambungan suara dan data berkualiti tinggi ke seluruh permukaan planet, termasuk merentasi saluran udara, lautan dan kawasan kutub. Bersama ekosistem syarikat rakan kongsinya, Iridium menyampaikan portfolio inovatif dan kaya dengan penyelesaian yang boleh dipercayai untuk pasaran yang memerlukan komunikasi yang benar-benar global.
Hanya 780 kilometer dari Bumi, kedekatan rangkaian LEO Iridium bermakna liputan kutub ke kutub, laluan penghantaran yang lebih pendek, isyarat yang lebih kuat, kependaman yang lebih rendah dan masa pendaftaran yang lebih singkat berbanding dengan satelit GEO. Di angkasa lepas, setiap satelit Iridium dipautkan kepada sehingga empat yang lain mewujudkan rangkaian dinamik yang mengarahkan trafik antara satelit untuk memastikan liputan global, walaupun di mana sistem tempatan tradisional tidak tersedia.
