Telefon Satelit Iridium Extreme 9575N dalam Sporting Camo (CPKTN1901-001)
Out of stock
- JENAMA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9575N EXTREME EN CAMO
- BAHAGIAN #:
- CPKTN1901-001
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone-Camo
Kualiti suara yang dipertingkatkan, fon pembesar suara bersepadu dan keupayaan bebas tangan menjadikan Iridium 9575 pilihan pintar.
Iridium 9575 Extreme didayakan SMS membolehkan anda kekal berhubung dan berkongsi pengalaman dengan orang lain melalui pemesejan teks yang mudah digunakan. Hantar Mesej Teks / SMS Percuma .
Iridium Extreme dilengkapi dengan butang kecemasan boleh atur cara yang mengaktifkan tindak balas pantas dan kritikal apabila anda amat memerlukannya. Ia adalah satu-satunya telefon satelit dengan butang SOS yang didayakan GPS dengan perkhidmatan kecemasan yang disokong oleh GEOS Travel Safety Group , disertakan tanpa caj tambahan. Lihat Butiran .
Iridium 9575 Extreme dilengkapi dengan Perkhidmatan Berasaskan Lokasi (LBS) yang membolehkan penentududukan GPS dan membolehkan anda menyemat titik dan berkongsi koordinat anda dari mana-mana sahaja di dunia.
Specifications
| MODEL | 9575N EXTREME EN CAMO |
|---|---|
| BAHAGIAN # | CPKTN1901-001 |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | IRIDIUM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | pegang tangan |
| JENIS AKSESORI | HANDSET |
| KELAJUAN DATA | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| MASA BERCAKAP | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| PANJANG | 140 mm (5.51") |
| LEBAR | 60 mm (2.36") |
| KEDALAMAN | 27 mm |
| BERAT BADAN | 247 grams (8.71 oz) |
Feature
Iridium 9575 Ciri Melampau
• Perkhidmatan berasaskan lokasi yang didayakan GPS
• Penjejakan dalam talian
• Penyelesaian tersuai didayakan untuk pelbagai pasaran
• Aksesori untuk meningkatkan komunikasi peribadi secara mendadak
• Reka bentuk butang SOS yang mematuhi Peranti Kecemasan Satelit (SEND).
• Liputan global dua hala yang boleh dipercayai
• Telefon bimbit satelit reka bentuk gred tentera paling sukar pernah dibina
What's included
Peta Liputan Global Iridium

Iridium menyampaikan perkhidmatan komunikasi penting ke dan dari kawasan terpencil di mana tiada bentuk komunikasi lain tersedia. Dikuasakan oleh buruj global yang unik dan canggih yang terdiri daripada 66 satelit Orbit Bumi Rendah (LEO) pautan silang, rangkaian Iridium® menyediakan sambungan suara dan data berkualiti tinggi ke seluruh permukaan planet, termasuk merentasi saluran udara, lautan dan kawasan kutub. Bersama ekosistem syarikat rakan kongsinya, Iridium menyampaikan portfolio inovatif dan kaya dengan penyelesaian yang boleh dipercayai untuk pasaran yang memerlukan komunikasi yang benar-benar global.
Hanya 780 kilometer dari Bumi, kedekatan rangkaian LEO Iridium bermakna liputan kutub ke kutub, laluan penghantaran yang lebih pendek, isyarat yang lebih kuat, kependaman yang lebih rendah dan masa pendaftaran yang lebih singkat berbanding dengan satelit GEO. Di angkasa lepas, setiap satelit Iridium dipautkan kepada sehingga empat yang lain mewujudkan rangkaian dinamik yang mengarahkan trafik antara satelit untuk memastikan liputan global, walaupun di mana sistem tempatan tradisional tidak tersedia.