Iridium AeroAntenna Antena Mast Tetap - Pemasangan Bracket (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Antena Mast Tetap - Pemasangan Bracket (AT1621-73)
AeroAntenna Antena Mast Tetap, untuk digunakan dengan telefon satelit Iridium 9500, 9505 atau 9505A dan dok mudah alih 9570, memberikan prestasi penerimaan yang luar biasa untuk aplikasi tetap di dalam bangunan atau marin. Ia direka untuk operasi udara bebas. (Tiada pelan tanah.) Antena pemasangan tiang aksesori Iridium AT1621-73 adalah untuk digunakan dengan telefon satelit Iridium dan Motorola serta pelbagai sistem stesen dok mudah alih tetap.
Specifications
| BAHAGIAN # | AT1621-73 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | AEROANTENNA |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| SUHU OPERASI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| CIRI-CIRI | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| BERAT BADAN | 226,79 gramas |