Iridium AeroAntenna Mobile Permanent Mount Antena (AT1621-5)
In stock
- JENAMA:
- AEROANTENNA
- BAHAGIAN #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Antena frekuensi Iridium (AT1621-5) ini direka untuk aplikasi darat/mudah alih dan akan berfungsi dengan kedua-dua sistem komunikasi suara dan data. 197 inci kabel antena disertakan dan dipasang pada antena. Antena termasuk penyambung sekat untuk membolehkan ia dipasang pada bumbung kenderaan dengan hanya satu lubang.
Spesifikasi
Diameter: 8.966 sm (3.53 in.)
Tinggi: 2.108 sm (.83 in.)
Berat: 283.49 gram (10.0 oz)
(Produk ini juga dipasarkan sebagai Beam RST720)
Specifications
| BAHAGIAN # | AT1621-5 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | AEROANTENNA |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE |
| JENIS PENGGUNAAN | KENDERAAN |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| SUHU OPERASI | -40°C to 70°C |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| CIRI-CIRI | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LEBAR | 8.966 cm (3.53 in.) |
| KEDALAMAN | 2,108 cm (0,83 po) |
| BERAT BADAN | 283,49 grammes (10,0 onces) |