Kit Kabel Antena Pasif Rasuk Iridium - 3m / 9 kaki (RST931)
In stock
- JENAMA:
- BEAM
- BAHAGIAN #:
- RST931
- ORIGIN:
- United Kingdom
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Kit Kabel Antena Pasif Rasuk Iridium - 3m / 9.8 kaki (RST931)
Kabel antena Beam RST931 Iridium 3 m (9 kaki) menyediakan pilihan pemasangan yang fleksibel untuk pemasangan yang sangat padat, di mana modul transceiver terletak berhampiran dengan antena dan ditamatkan terlebih dahulu dengan penyambung lelaki TNC.
• Dalam Spesifikasi Kehilangan 3dB Iridium
• Kabel Gelombang Mikro Times
• TNC Ditamatkan untuk Menyambung ke Terminal & Antena
• Diuji Sepenuhnya
• Berhimpun di Australia
Specifications
| BAHAGIAN # | RST931 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| JENAMA | BEAM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| JENIS AKSESORI | CABLE |
| SUHU OPERASI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| PANJANG | 3m (9.8') |
| BERAT BADAN | 0.15 kg (0.33 lbs) |