Iridium GO! Penyesuai Telefon Pintar WiFi + Penghantaran Percuma!!! (AHKT1301) - TERPADA MILIK
Out of stock
- JENAMA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- GO!
- BAHAGIAN #:
- AHKT1301
- ORIGIN:
- Malaysia
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter-Pre-Owned
Iridium GO! Penyesuai Telefon Pintar WiFi untuk Android dan iOS
Iridium GO! mencipta sambungan global pertama yang boleh dipercayai untuk komunikasi suara dan data pada telefon pintar anda atau sehingga 5 peranti mudah alih. Tidak risau. Tiada caj perayauan. Hanya berhubung dan berhubung di mana sahaja anda berada, bila-bila masa anda perlukan, dengan peranti yang anda harapkan setiap hari.
Ambil komunikasi peribadi lebih jauh
Iridium GO! tidak seperti apa yang dunia pernah lihat sebelum ini. Dikuasakan oleh rangkaian yang paling jauh di dunia, unit kompak, lasak dan mudah alih ini secara mendadak memperluaskan keupayaan mana-mana telefon pintar, komputer riba atau tablet dengan mencipta tempat liputan Wi-Fi yang disokong satelit di mana-mana sahaja di planet ini.
Ubah telefon pintar anda
Iridium GO! serta-merta mengubah peranti anda yang dipercayai menjadi kuasa komunikasi global. Untuk pendaki korporat dan pahlawan hujung minggu, individu, perusahaan atau kerajaan, untuk sesiapa sahaja yang sedang bergerak, di luar jangkauan atau di luar grid melalui darat atau di laut Iridium GO! membolehkan keupayaan suara dan data yang boleh dipercayai untuk telefon pintar anda atau sehingga 5 peranti mudah alih.
Revolusi komunikasi peribadi
Mudah
Iridium GO! membolehkan sambungan satelit untuk peranti mudah alih anda di mana rangkaian daratan tidak boleh. Hanya flip antena bersepadu dan unit berkuasa bateri bersambung dengan cepat dan automatik ke buruj satelit Iridium LEO untuk mencipta tempat liputan Wi-Fi di mana-mana dalam lingkungan radius 30.5 meter (100 kaki). Anda boleh menyambung dan mengendalikan berbilang peranti dengan mudah dalam kawasan ini menggunakan Iridium GO! permohonan.
serba boleh
Iridium GO! menyokong rangkaian penuh komunikasi global, termasuk:
Mudah alih
Anda boleh mengambil Iridium GO! di mana-mana sahaja. Ia cukup kecil untuk dimuatkan dalam poket anda dan, seperti peranti Iridium lain, cukup kuat untuk menahan hujan, pasir, habuk dan penggunaan kasar. Ia boleh dibawa, mudah disimpan dalam beg galas anda, atau dipasang di dalam kenderaan, pesawat dan bot untuk aplikasi mudah alih.
Inovatif
Menggabungkan yang terbaik yang ditawarkan oleh kedua-dua satelit dan telefon selular, Iridium GO! adalah yang pertama dalam kategori baharu peranti sambungan satelit peribadi. Ia juga merupakan platform pembangunan berkuasa yang dioptimumkan untuk rakan kongsi Iridium membina aplikasi, memperluaskan keupayaan komunikasi lebih jauh lagi di lokasi terpencil.
mampu milik
Iridium GO! ialah penyelesaian berpatutan untuk ketersambungan yang benar-benar global. Ia memanfaatkan dan memanjangkan peranti anda yang dipercayai sedia ada, serasi dengan sistem pengendalian Apple dan Android serta menghapuskan caj perayauan. Ia membolehkan sambungan dikongsi antara berbilang pengguna dan disokong oleh pelan mampu milik yang memastikan kos suara dan data berpatutan.
Peranti mudah alih anda kini akan berfungsi di mana-mana sahaja di planet ini
|
Specifications
| MODEL | GO! |
|---|---|
| BAHAGIAN # | AHKT1301 |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | IRIDIUM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| JENIS PENGGUNAAN | PORTABLE |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| MASA BERCAKAP | UP TO 5.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 15.5 HOURS |
| PANJANG | 114 mm (4.5") |
| LEBAR | 83 mm (3.25") |
| KEDALAMAN | 32 mm (1.25") |
| BERAT BADAN | 304 grams (10.72 oz) |
Peta Liputan Global Iridium

Iridium ialah satu-satunya penyedia penyelesaian suara dan data satelit yang benar-benar global dengan liputan lengkap bumi (termasuk lautan, saluran udara dan Wilayah Kutub). Telefon Iridium menyampaikan perkhidmatan komunikasi penting ke dan dari kawasan terpencil yang tiada bentuk komunikasi lain tersedia.
Support
Perisian tegar Iridium GO!®
Muat turun GO terkini! Iridium (1.5.2)
PERGI! Iridium 1.5.2
dan garis panduan kemas kini perisian tegar




