Iridium GO! Penyesuai Telefon Pintar WiFi (AHKT1301)
In stock
- JENAMA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- GO!
- BAHAGIAN #:
- AHKT1301
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter
Iridium GO! Penyesuai Telefon Pintar WiFi untuk Android dan iOS
Iridium GO! mencipta sambungan global pertama yang boleh dipercayai untuk komunikasi suara dan data pada telefon pintar anda atau sehingga 5 peranti mudah alih. Tidak risau. Tiada caj perayauan. Hanya berhubung dan berhubung di mana sahaja anda berada, bila-bila masa anda perlukan, dengan peranti yang anda harapkan setiap hari.
Ambil komunikasi peribadi lebih jauh
Iridium GO! tidak seperti apa yang dunia pernah lihat sebelum ini. Dikuasakan oleh rangkaian yang paling jauh di dunia, unit kompak, lasak dan mudah alih ini secara mendadak memperluaskan keupayaan mana-mana telefon pintar, komputer riba atau tablet dengan mencipta tempat liputan Wi-Fi yang disokong satelit di mana-mana sahaja di planet ini.
Ubah telefon pintar anda
Iridium GO! serta-merta mengubah peranti anda yang dipercayai menjadi kuasa komunikasi global. Untuk pendaki korporat dan pahlawan hujung minggu, individu, perusahaan atau kerajaan, untuk sesiapa sahaja yang sedang bergerak, di luar jangkauan atau di luar grid melalui darat atau di laut Iridium GO! membolehkan keupayaan suara dan data yang boleh dipercayai untuk telefon pintar anda atau sehingga 5 peranti mudah alih.
Revolusi komunikasi peribadi
Mudah
Iridium GO! membolehkan sambungan satelit untuk peranti mudah alih anda di mana rangkaian daratan tidak boleh. Hanya flip antena bersepadu dan unit berkuasa bateri bersambung dengan cepat dan automatik ke buruj satelit Iridium LEO untuk mencipta tempat liputan Wi-Fi di mana-mana dalam lingkungan radius 30.5 meter (100 kaki). Anda boleh menyambung dan mengendalikan berbilang peranti dengan mudah dalam kawasan ini menggunakan Iridium GO! permohonan.
serba boleh
Iridium GO! mudah alih sepenuhnya dengan sendirinya, atau boleh dipasang dengan antena luaran pada kenderaan dan bot untuk aplikasi mudah alih.
Mudah alih
Anda boleh mengambil Iridium GO! di mana-mana sahaja. Ia cukup kecil untuk dimuatkan dalam poket anda dan, seperti peranti Iridium lain, cukup kuat untuk menahan hujan, pasir, habuk dan penggunaan kasar. Ia boleh dibawa, mudah disimpan dalam beg galas anda, atau dipasang di dalam kenderaan, pesawat dan bot untuk aplikasi mudah alih.
Inovatif
Menggabungkan yang terbaik yang ditawarkan oleh kedua-dua satelit dan telefon selular, Iridium GO! adalah yang pertama dalam kategori baharu peranti sambungan satelit peribadi. Ia juga merupakan platform pembangunan berkuasa yang dioptimumkan untuk rakan kongsi Iridium membina aplikasi, memperluaskan keupayaan komunikasi lebih jauh lagi di lokasi terpencil.
mampu milik
Iridium GO! ialah penyelesaian mampu milik untuk ketersambungan global, memberikan nilai yang luar biasa berbanding pilihan lain. Ia memanfaatkan dan memanjangkan peranti anda yang dipercayai sedia ada, serasi dengan sistem pengendalian Apple dan Android serta menghapuskan caj perayauan. Ia membolehkan sambungan dikongsi antara berbilang pengguna dan disokong oleh pelan mampu milik yang memastikan kos suara dan data berpatutan.
Peranti mudah alih anda kini akan berfungsi di mana-mana sahaja di planet ini
Iridium GO! mencipta sambungan global pertama yang boleh dipercayai untuk komunikasi suara dan data pada telefon pintar anda dan sehingga 5 peranti mudah alih. Tidak risau. Tiada caj perayauan. Hanya berhubung dan berhubung, di mana sahaja anda berada, pada bila-bila masa anda perlukan.
Dikuasakan oleh rangkaian paling jauh di dunia, Iridium GO yang padat, lasak dan mudah alih! meluaskan secara mendadak keupayaan peranti peribadi anda dengan mencipta sambungan Wi-Fi yang boleh dipercayai ? mana-mana sahaja di planet ini. Balikkan antena dan pergi!
Ketersambungan kritikal untuk semua
Tidak kira ke mana anda pergi, keupayaan untuk menjalankan perniagaan, berhubung dengan rakan dan keluarga, mengakses maklumat, bertindak balas dengan pantas kepada sebarang situasi atau sekadar berhubung adalah sentiasa kritikal.
Iridium GO! memudahkan komunikasi global untuk:
- Juruterbang, bot dan pemandu lori
- Pengembara dan penjelajah
- Penduduk terpencil dan pelancong
- Kecemasan dan responden pertama
- Pengembara global dan perniagaan
- Perusahaan global
- Eksekutif dan diplomat
- Misi asing
- Kerajaan dan NGO
- Operasi ketenteraan
Spesifikasi Teknikal
Spesifikasi Ketahanan:
Kekasaran gred tentera (MIL-STD 810F)
Mudah untuk digunakan
Reka bentuk yang stabil dan rata
Balikkan antena
Paparan menu/status terbina dalam
Fleksibel
Peranti Wi-Fi sedia
API aplikasi untuk pembangun
Platform aksesori yang teguh
Sila Ambil Perhatian
Iridium GO! disambungkan ke interent pada 2.4kbps, iaitu satu perempat daripada modem dail 9.6kbps. Oleh itu, keupayaan internetnya terhad kepada e-mel Iridium dan beberapa aplikasi lain yang direka khusus untuk berfungsi dengan Iridium GO!. Untuk peranti data, sila klik di sini .
Specifications
| MODEL | GO! |
|---|---|
| BAHAGIAN # | AHKT1301 |
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | IRIDIUM |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| PERKHIDMATAN | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| JENIS PENGGUNAAN | PORTABLE |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| SUHU OPERASI | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C |
| KELAJUAN DATA | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| CIRI-CIRI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| PENSIJILAN | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, ITU, RoHS |
| BURUJ | 66 SATELIT |
| MASA BERCAKAP | UP TO 5.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 15.5 HOURS |
| PANJANG | 114 mm (4.5") |
| LEBAR | 83 mm (3.25") |
| KEDALAMAN | 32 mm (1.25") |
| BERAT BADAN | 304 grams (10.72 oz) |
What's included
Apa yang ada dalam Kotak?
- Iridium GO! Peranti
- Bateri
- Pengecas Perjalanan AC Universal
- Kabel Pengecasan USB/Data
- Penyesuai Antarabangsa (4x)
- Penyesuai AC (Pengecas Kereta)
- Penutup Pelindung
- Panduan pengguna
- Buku Kecil Maklumat Undang-undang
- Brosur Perkhidmatan Kecemasan GEOS
Iridium GO! Peta Liputan Global

Iridium menyampaikan perkhidmatan komunikasi penting ke dan dari kawasan terpencil di mana tiada bentuk komunikasi lain tersedia. Dikuasakan oleh buruj global yang unik dan canggih yang terdiri daripada 66 satelit Orbit Bumi Rendah (LEO) pautan silang, rangkaian Iridium® menyediakan sambungan suara dan data berkualiti tinggi ke seluruh permukaan planet, termasuk merentasi saluran udara, lautan dan kawasan kutub. Bersama ekosistem syarikat rakan kongsinya, Iridium menyampaikan portfolio inovatif dan kaya dengan penyelesaian yang boleh dipercayai untuk pasaran yang memerlukan komunikasi yang benar-benar global.
Hanya 780 kilometer dari Bumi, kedekatan rangkaian LEO Iridium bermakna liputan kutub ke kutub, laluan penghantaran yang lebih pendek, isyarat yang lebih kuat, kependaman yang lebih rendah dan masa pendaftaran yang lebih singkat berbanding dengan satelit GEO. Di angkasa lepas, setiap satelit Iridium dipautkan kepada sehingga empat yang lain mewujudkan rangkaian dinamik yang mengarahkan trafik antara satelit untuk memastikan liputan global, walaupun di mana sistem tempatan tradisional tidak tersedia.