Antena Omni Pasif untuk Iridium (65900-003)
calcActive())">
In stock
- JENAMA:
- SCAN ANTENNA
- BAHAGIAN #:
- 65900-003
- ORIGIN:
- Denmark
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65900
USD 0.00
Antena Omni Pasif untuk Iridium (65900)
| SPESIFIKASI ELEKTRIK: | |
|---|---|
| KEKERAPAN | 1616 - 1626.5 MHz (Jalur L) |
| SISTEM SATELIT | Iridium |
| IMPEDAN | 50 ohm |
| POLARIZATION | RHCP (SAT) |
| NISBAH PAKSI | < 6 dB |
| DAPATKAN | 2 dBic |
| VSWR | < 2.0 |
| SPESIFIKASI MEKANIKAL: | |
|---|---|
| WARNA | Putih Berkilat |
| TINGGI | 111 mm |
| DIAMETER | 94 mm |
| BERAT BADAN | 300 g |
| MELEKAT | 1" benang (AS)(1"-14NF) |
| SUHU OPERASI | -25C hingga +55C |
| SUHU SURVIVAL | -40C hingga +80C |
| PENGHUBUNG 1 | TNC (f) (SAT) |
| KABEL | Tidak termasuk |
| TEMPAT MEMASANG | Pada tiang menggunakan pendakap |
| PERLINDUNGAN KEMASUKAN | IP66 |
| GETAR | IEC60945 |
| MAKLUMAT TEMPAHAN: | |
|---|---|
| BAHAGIAN NO. | 65900 |
Specifications
| BAHAGIAN # | 65900-003 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | SCAN ANTENNA |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| JENIS PENGGUNAAN | FIXED, MARITIM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| SUHU OPERASI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | PASSIVE |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased to 94 million |
| BERAT BADAN | 300 grammes |
Write a Review