Antena Omnidirectional Pasif untuk Iridium (65000)
calcActive())">
In stock
- JENAMA:
- SCAN ANTENNA
- BAHAGIAN #:
- 65000
- ORIGIN:
- Amerika Syarikat
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
USD 0.00
Antena Omnidirectional Pasif untuk Iridium (65000)
| SPESIFIKASI ELEKTRIK: | |
|---|---|
| KEKERAPAN | 1616 - 1626.5 MHz (jalur L) |
| SISTEM SATELIT | Iridium |
| IMPEDAN | 50 ohm |
| POLARIZATION | RHCP |
| NISBAH PAKSI | < 6 dB |
| DAPATKAN | 2 dBic |
| VSWR | < 1.5 |
| SPESIFIKASI MEKANIKAL: | |
|---|---|
| WARNA | Putih, tidak berkilat |
| TINGGI | 188 mm, 191.5 mm termasuk tapak |
| DIAMETER | 95 mm |
| MELEKAT | Pada bebibir 1"-14NF |
| SUHU OPERASI | -40C hingga +85C |
| PENGHUBUNG 1 | N (f) |
| MAKLUMAT TEMPAHAN: | |
|---|---|
| BAHAGIAN NO. | 65000 |
| BAHAGIAN NO. | 65000IP (pukal) |
Specifications
| BAHAGIAN # | 65000 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TELEFON SATELIT |
| KAWASAN PENGGUNAAN | 100% GLOBAL |
| JENAMA | SCAN ANTENNA |
| RANGKAIAN | IRIDIUM |
| JENIS AKSESORI | ANTENNA |
| KEKERAPAN | L BAND (1-2 GHz) |
| CIRI-CIRI | PASSIVE |
| PENSIJILAN | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review